خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت پولکادات، 17 اکتبر (26 مهر)

تحلیل قیمت پولکادات، 17 اکتبر (26 مهر)

تحلیل قیمت پولکادات، 17 اکتبر (26 مهر)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

پولکادات (DOT) از روی سطح میانگین متحرک نمایی 20 روزه (4.22 دلار) به پایین برگشت و حالا خرس‌ها تلاش خواهند کرد تا قیمت را به زیر سطح حمایت 3.5321 دلار بکشانند. اگر آن‌ها بتوانند نمودار قیمت را زیر 3.5321 دلار تثبیت کنند، یک الگوی مثلث نزولی تکمیل خواهد شد.

این الگوی نزولی هدف احتمالی 1.4743 دلاری دارد. البته احتمالا نمودار مستقیما تا این سطح سقوط نخواهد کرد چون گاوها نیز تلاش خواهند کرد تا از سطوح حمایت 2.60 و 2 دلار دفاع کنند.

برخلاف این نظریه اگر نمودار نرخ برابری قیمت DOT/USD از سطوح کنونی به بالا برگردد و یا از روی سطح حمایت 3.5321 دلار جهش کند، گاوها تلاش خواهند کرد تا قیمت را از سطح مقاومت الگوی مثلث نزولی رد کنند.

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت پولکادوت 17 اکتبر

اگر چنین اتفاقی بیافتد، این الگوی نزولی نقض خواهد شد و می‌تواند منجر به حرکت افزایشی نمودار تا 4.6112 و بعد 5.5899 دلار شود.

تحلیل قیمت پولکادات، 17 اکتبر (26 مهر)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
یک استارتاپ برای ثبت نتایج انتخابات ایالات متحده از چین‌لینک استفاده میکند یک استارتاپ برای ثبت نتایج انتخابات ایالات متحده از چین‌لینک استفاده میکند