خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت پولکادات، 16 نوامبر (26 آبان)

تحلیل قیمت پولکادات، 16 نوامبر (26 آبان)

تحلیل قیمت پولکادات، 16 نوامبر (26 آبان)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

پولکادات (Polkadot) همزمان با تثبیت قیمت خود در آخر هفته، به دنبال تثبیت یک کف قیمت بود. درحالیکه گاوها شبانه روز برای یافتن یک کف قیمت قدرتمند تلاش میکنند، قیمت پیرامون 4.4 دلار در نوسان است. مسیر دارای کمترین مقاومت افقی است، به خصوص اینکه شاخص مقاومت نسبی در نمودار 4 ساعته بالای سطح 40 قرار دارد.

نمودار چهار ساعته این جفت ارز نشان میدهد که قیمت پولکادات DOT/USD پس از ریجکت شدن از میانگین متحرک ساده 100 روند نزولی در پیش گرفته است. این ارز در سطح 4.3 دلار با یک حمایت روبرو است، اما همانطور که در نمودار نشان داده شده است در صورت ادامه کاهش، DOT بالاتر از 4 دلار به دنبال حمایت خواهد بود. شکل گیری یک کف قیمت بازار در این بازه پیش بینی می شود و احتمالاً DOT روند صعودی را از اینجا از سر خواهد گرفت.

 

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت پولکادات 16 نوامبر ( 26 آبان) اختصاصی ارز سنتر

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت پولکادات 16 نوامبر ( 26 آبان) اختصاصی ارز سنتر

در حال حاضر پولکادات زیر مرز میانی باند بولینگر در حال ترید شدن است. طبق اندیکاتور همگرایی، واگرایی میانگین متحرک (MACD) در نمودار یک ساعته، این دارایی رمزپایه قبل از شکست مقاومتی قیمت، باید بیشتر اصلاح شود.

لازم به ذکر است که اگر قیمت روز این ارز بالای میانگین متحرک ساده 200 در تایم فریم یک ساعته بسته شود، جفت ارز DOT/USD روند نزولی را فاقد اعتبار کرده و بلافاصله شکسته خواهد شد. انتظار می رود مقداری تأخیر در تلاقی ایجاد شده توسط 50 SMA و 100 SMA ایجاد شود. با این حال ، اگر گاوها موفق شوند قیمت را از این ناحیه بالاتر ببرند، DOT می تواند شکست قیمت تا 5 دلار را آغاز کند.

تحلیل قیمت پولکادات، 16 نوامبر (26 آبان)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
انتخابات سازمان نظام صنفی رایانه‌ای با استفاده از فناوری بلاکچین انتخابات سازمان نظام صنفی رایانه‌ای با استفاده از فناوری بلاکچین