خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت پولکادات، 20 اکتبر (29 مهر)

تحلیل قیمت پولکادات، 20 اکتبر (29 مهر)

تحلیل قیمت پولکادات، 20 اکتبر (29 مهر)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

عدم موفقیت خرس‌ها در کشاندن پولکادات (DOT) به زیر سطح حمایت 3.5321 دلار نشان داد که سطوح پایین‌تر خریداران را جذب می‌کند. حالا اگر این خریداران بتوانند قیمت را از خط روند نزولی رد کنند، الگوی مثلث نزولی نقض خواهد شد.

اگر خط روند نزولی شکسته شود، نمودار نرخ برابری قیمت DOT/USD می‌تواند تا 4.6112 دلار صعود کند و اگر این سطح هم شکسته شود، روند افزایشی تا 5.5899 دلار ادامه خواهد یافت.

البته بعید است که خرس‌ها بدون مقابله تسلیم شوند. فروشندگان در سطوح کنونی و بعد سطح 4.6112 دلار تلاش خواهند کرد تا جهت حرکت نمودار را تغییر دهند. اگر نمودار از هر یک از مقاومت‌ها به پایین برگردد، ممکن است تا 3.5321 دلار سقوط کند.

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت پولکادات 20 اکتبر

شکست سطح حمایت 3.5321 دلار و بسته شدن کندل روزانه در زیر آن می‌تواند نشان‌دهنده آن باشد که خرس‌ها دوباره کنترل نمودار را به دست گرفته‌اند.

تحلیل قیمت پولکادات، 20 اکتبر (29 مهر)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
یک استارتاپ برای ثبت نتایج انتخابات ایالات متحده از چین‌لینک استفاده میکند یک استارتاپ برای ثبت نتایج انتخابات ایالات متحده از چین‌لینک استفاده میکند