خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت پولکادات، 9 ژانویه (20 دی) - اختصاصی ارز سنتر

تحلیل قیمت پولکادات، 9 ژانویه (20 دی) - اختصاصی ارز سنتر

تحلیل قیمت پولکادات، 9 ژانویه (20 دی) - اختصاصی ارز سنتر
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

در روز 7 ژانویه، نمودار قیمت پولکادات بار دیگر برای شکست سطح مقاومت 10.5 دلار تلاش کرد ولی باز هم ناموفق بود. پس از آن نمودار به پایین برگشت و حالا به زیر میانگین متحرک ساده 50 کندله (9.4 دلار کشیده شده است.

میانگین‌های متحرک 20 و 50 کندله در حال تقاطع نزولی هستند و RSI هم به زیر محدوده میانی کشیده شده و این علامتی منفی است. RSI هم در یک کانال نزولی قرار گرفته و همچنین کاهش حجم معاملات نشان دهنده احتمال بالای معکوس شدن روند است.

 

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال پولکادات 9 ژانویه  (20 دی) اختصاصی ارز سنتر

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال پولکادات 9 ژانویه  (20 دی) اختصاصی ارز سنتر

با اینحال نمودار نرخ برابری DOT/USD یک الگوی مثلث صعودی را هم تشکیل داده است و اگر گاوها بتوانند قیمت را از روی خط روند صعودی جهش دهند، شکست سطح مقاومت 10.5 دلار می‌تواند منجر به افزایش نیروی محرکه و جهش‌های تند تر شود و تا حوالی 14 دلار بالا برود.

از طرف دیگر، اگر نمودار قیمت نتواند به بالای EMA20 برسد و تقاطع MA‌ها نیز کامل شود، مثلث صعودی نقض می‌شود و این باعث افزایش شدت فروش و سقوط بیشتر تا حوالی 8 دلار می‌شود. شکست این سطح حمایت علامت منفی بزرگی است و تغییر کلی روند به نفع خرس‌ها را نشان می‌دهد.

 

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت پولکادات 9 ژانویه  (20 دی) اختصاصی ارز سنتر

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت پولکادات 9 ژانویه  (20 دی) اختصاصی ارز سنتر

بعد از سطح حمایت 8 دلار، سطح 7 دلار هم می‌تواند به عنوان یک حمایت عمل کند. اگر گاوها بتوانند روی هر یک از این دو سطح جلوی کاهش قیمت را بگیرند، با چند روز حرکت رنج و بی روند مواجه خواهیم بود.

تحلیل قیمت پولکادات، 9 ژانویه (20 دی) - اختصاصی ارز سنتر

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
دستگیری 4 نفر از کلاهبرداران یک طرح رمزنگاری پانزی در اسپانیا دستگیری 4 نفر از کلاهبرداران یک طرح رمزنگاری پانزی در اسپانیا