خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین به گفته سناتور آمریکایی الیزابت وارن، بیت کوین «سرانجام بدی» خواهد داشت

به گفته سناتور آمریکایی الیزابت وارن، بیت کوین «سرانجام بدی» خواهد داشت

به گفته سناتور آمریکایی الیزابت وارن، بیت کوین «سرانجام بدی» خواهد داشت
زمان مطالعه : 3 دقیقه
ایران کیریپتو کارسنی ایران کیریپتو کارسنی

یکی از سناتورهای آمریکایی مشهور به نام الیزابت وارن (Elizabeth Warren)، بیت کوین را یک سرمایه گذاری پرریسک نامیده و سرنوشت نافرجامی برای آن پیش بینی می‌کند.

این سناتور مجلس سنای ایالات متحده، سه شنبه در مصاحبه‌ای با CNBC، «سرانجام بدی» برای بزرگترین رمز ارز دنیا پیش بینی کرد. وی معتقد است بیت کوین ماهیتی پرریسک دارد. وزیر فعلی خزانه‌داری آمریکا،جنت یلن (Janet Yellen) نیز اواخر فوریه BTC را یک روش «به شدت ناکارآمد» برای انجام تراکنش‌های مالی نامید و از نوسان و کاربردهای آن در فعالیت‌های غیر قانونی انتقاد کرد.

الیزابت وارن، خانم یلن را به عنوان «یک زن بسیار باهوش» توصیف کرده و می‌گوید سخنان وی جایی برای ابهام باقی نمی‌گذارند. این سناتور دموکرات ایالت ماساچوست هنوز در مورد نحوه تنظیم قوانین مربوط به بیت کوین، بیانیه رسمی منتشر نکرده است. او در یکی از جلسات کمیته بانکداری سنا در سال ۲۰۱۸، که نوریل روبینی (Nouriel Roubini – یکی از شناخته شده ترین منتقدان رمز ارزها) هم در آن حاضر بود، نظرش را در مورد ارزهای دیجیتال بیان کرد:

 

blockquote

چالشی که پیش روی ماست، پیدا کردن راهی برای پرورش جنبه‌های کارآمد کریپتو، در کنار محافظت از مشتریان است.

blockquote

الیزابت وارن به دنبال مالیات گرفتن از فوق‌میلیونرها

سناتور وارن هم‌چنان به دنبال اجرایی کردن برنامه مالیات جنجالی‌اش است که بر اساس آن، «فوق‌میلیونرها» (ultra-millionaires)، یعنی کسانی که ثروتشان از ۵۰ میلیون دلار بیشتر است، باید ۲ درصد از دارایی‌هایشان را به عنوان مالیات تحویل دولت دهند. این لایحه به تازگی توسط وی ارائه شده و در صورت کسب آرای لازم، به قانون تبدیل می‌شود. خانم وارن به خاطر برنامه‌ای که برای مالیات گرفتن از ثروتمندان دارد، در سال ۲۰۱۹ به شدت مورد انتقاد بعضی از اعضای جامعه کریپتوکارنسی قرار گرفته بود. چالز هاسکینسون (Charles Hoskinson)، مدیرعامل بنیاد IOHK و خالق کاردانو (Cardano)، یکی از همین افراد بود که برنامه الیزابت وارن را «یک دزدی آشکار» نامید.
 

به گفته سناتور آمریکایی الیزابت وارن، بیت کوین «سرانجام بدی» خواهد داشت

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
رسیدن بیت کوین به یک میلیون دلار کاملاً منطقی است رسیدن بیت کوین به یک میلیون دلار کاملاً منطقی است