خانه تحلیل قیمت تحلیل تکنیکال ایاس؛ پنجشنبه 18 دی

تحلیل تکنیکال ایاس؛ پنجشنبه 18 دی

تحلیل تکنیکال ایاس؛ پنجشنبه 18 دی
زمان مطالعه : 3 دقیقه
آکادمی هلاکویی آکادمی هلاکویی

قیمت ایاس یک رالی جدید را بالای 3 دلار و 3.2 دلار آغاز کرد.

ادامی که قیمت بالای 3 دلار باقی بماند، احتمال صعود به سمت 4 دلار وجود دارد.

تحلیل قیمت ایاس

بعد از تشکیل یک مبنای حمایتی بالای 2.5 دلار و 2.6 دلار، قیمت ایاس یک صعود جدید را آغاز کرد و یک صعود شارپی به بالای سطوح مقاومتی 2.8 و 3.00 دلار را انجام داد.

قیمت حتی از مقاومت 3.2 دلار نیز عبور کرد و به خوبی بالای میانگین متحرک ساده در بازه زمانی 4 ساعته قرار گرفت. یک سقف نزدیک 3.472 دلار تشکیل شد و قیمت در حال حاضر در حال تثبیت سود است. یک حمایت اولیه در سمت نزولی نزدیک به سطوح 3.25 و 3.2 دلار وجود دارد.

سطح اصلاحی فیبو 23.6 درصد افزایش اخیر از کف نوسانی 2.602 دلار به سقف 3.472 دلار نزدیک به سطح 3.25  دلار قرار دارد. هر ریزش قیمتی می تواند منجر به اصلاح گسترده به سمت 3.00 دلار شود.

یک خط روند صعودی با حمایت در 2.95 دلار بر روی نمودار 4 ساعته جفت ارز EOS/USD وجود دارد. این خط روند نزدیک به سطح اصلاحی فیبو 50 درصد روند افزایشی اخیر از کف نوسانی 2.602 دلار به سقف 3.472 دلار است.

کاهش بیشتر قیمت می تواند قیمت را به سمت ناحیه ی حمایتی 2.8 دلار سوق دهد. بر عکس، قیمت می تواند یک روند افزایشی را هم استارت بزند. مقاومت اولیه در سمت صعودی نزدیک به سطح 3.45 دلار است. اولین مقاومت کلیدی می تواند سطح 3.5 دلار باشد که بالای این سطح شانس بیشتری برای یک صعود تصاعدی به سمت سطح 4 دلار وجود دارد.

با نگاهی به نمودار متوجه می شویم که قیمت ایاس به خوبی در ناحیه مثبت بالای سطح 3 دلار و میانگین متحرک ساده در بازه زمانی 4 ساعته معامله می شود. در کل، قیمت می تواند در چند نقطه اصلاح شود اما ریزش ها ممکن است زیر 3.2 دلار و 3.00 دلار محدود شود.

اندیکاتورهای تکنیکال:

اندیکاتور میانگین متحرک هم گرایی واگرایی 4 ساعته به آهستگی قدرت خود را در ناحیه ی گاوی از دست می دهد.

شاخص قدرت نسبی 4 ساعت به خوبی بالاتر از سطح 70 است.

سطوح حمایت اصلی:3.2 دلار و 3.00 دلار.

سطوح مقاومت اصلی: 3.5 دلار و 3.85 دلار

تحلیل تکنیکال ایاس؛ پنجشنبه 18 دی

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
کمپانی چند میلیارد دلاری نکسون، 65 درصد از سهام صرافی Bithumb را می خرد کمپانی چند میلیارد دلاری نکسون، 65 درصد از سهام صرافی Bithumb را می خرد