خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت ایاس، 21 اکتبر (30 مهر)

تحلیل قیمت ایاس، 21 اکتبر (30 مهر)

تحلیل قیمت ایاس، 21 اکتبر (30 مهر)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

 

قیمت ارز دیجیتال ایاس به سختی در حال تلاش برای تشکیل یک روند صعودی بالای سطح ۲.۷$ می‌باشد. در صورت عبور قیمت از سطح مقاومتی ۲.۶۵$ یک روند صعودی تشکیل خواهد شد.

هفته گذشته، ایاس توانست به بالای سطح ۲.۶۵$ برسد. قیمت حتی از سطح اندیکاتور میانگین متحرک ۵۵ در تایم فریم چهار ساعته نیز عبور کرد ولی موفق به تثبیت بالای سطح مقاومتی ۲.۷۲$ نشد.

قیمت پس از ثبت رکورد هفتگی ۲.۷$ اکنون‌ در حال ریزش می‌باشد. همچنین قیمت به زیر سطح ۲.۶۵$ و اندیکاتور میانگین متحرک ۵۵ در تایم فریم چهار ساعته نیز رسیده است. علاوه بر این، قیمت از سطح فیبوناچی ۵۰٪ ریتریسمنت روند صعود قیمت از ۲.۴$ تا ۲.۷$ نیز عبور کرد.

در حال حاضر، سطح ۲.۵$ ( سطح فیبوناچی ۶۱.۸٪ ریتریسمنت روند صعود قیمت از ۲.۴$ تا ۲.۷$) نقش یک حمایت را بازی می‌کند.

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت ایاس 21 اکتبر

از سوی دیگر، در صورت تشکیل یک روند صعودی، سطح ۲.۶$ و اندیکاتور میانگین متحرک ۵۵ در تایم فریم چهار ساعته سطوح مقاومتی می‌باشند. همچنین یک کانال نزولی در نزدیکی سطح مقاومتی ۲.۶$ در تایم فریم چهار ساعته تشکیل شده است. در صورت عبور قیمت از سطح ۲.۶$، احتمال رشد بیشتر قیمت وجود دارد.

سطح مقاومتی بعدی در ۲.۷$ قرار گرفته است. در صورت تثبیت قیمت بالای این سطح، قیمت تا ۲.۸$ رشد خواهد کرد که در ادامه اهداف بعدی ۲.۸$ و ۲.۹$ می‌باشند.

با تمامی این تفاسیر، قیمت نتوانسته از سطح ۲.۶$ عبور کند. اولین سطح حمایتی در نزدیکی کانال نزولی در ۲.۵$ قرار گرفته است. در صورت شکست این سطح حمایتی، قیمت تا ۲.۵$ ریزش خواهد داشت.

تحلیل قیمت ایاس، 21 اکتبر (30 مهر)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
قیمت بیت‌کوین به 12000 دلار رسید قیمت بیت‌کوین به 12000 دلار رسید