خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت ایاس، 13 دسامبر (23 آذر)

تحلیل قیمت ایاس، 13 دسامبر (23 آذر)

تحلیل قیمت ایاس، 13 دسامبر (23 آذر)
زمان مطالعه : 2 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

نمودار قیمت ایاس بعد از کاهش قیمت در روزهای 6 تا 11 دسامبر، از بالای میانگین متحرک میانی (2.87 دلار) به زیر میانگین متحرک ساده 50 روزه (2.76 دلار) کشانده شد و در آنجا بسته شد. البته گاوها در روز 12 دسامبر شروع به دفاع کردند ولی با سد EMA20 روبرو شدند.

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال ایاس 13 دسامبر (23 آذر) اختصاصی ارز سنتر

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال ایاس 13 دسامبر (23 آذر) اختصاصی ارز سنتر

البته این برخورد به مقاومت یک نکته مثبت هم داشت و آن این بود که گاوها اجازه ندادند که کندل روزانه 12 دسامبر زیر SMA50 بسته شود. این یعنی گاوها به شدت از این سطح حمایت می‌کنند.

نمودار نرخ برابری EOS/USD در حال حاضر در یک الگوی مثلث قرار گرفته و خط روند نزولی این الگو، ماه‌ها ست که به طور کامل شکسته نشده است. از این رو اگر گاوها بتوانند دوباره نیروی محرکه جدیدی به دست آورند و نمودار قیمت را از EMA20 رد کنند، احتمالا افزایش قیمت تا این خط روند وجود دارد.

به احتمال زیاد خرس‌ها به شدت از این خط دفاع خواهند کرد، ولی اگر گاوها موفق به شکست آن و تثبیت نمودار در سطوح بالای آن شوند، می‌تواند انتظار صعود نمودار تا 4.0 و بعد 5.5 دلار را از نمودار داشت.

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت ایاس 13 دسامبر (23 آذر) اختصاصی ارز سنتر

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت ایاس 13 دسامبر (23 آذر) اختصاصی ارز سنتر

از طرف دیگر EMA20 بدون شیب و رسیدن RSI به محدوده منفی 45 درصدی، برتری نسبی خرس‌ها را نشان می‌دهد. اگر آن‌ها بتوانند نمودار را در زیر SMA50 تثبیت کنند، کاهش قیمت تا خط روند صعود الگوی مثلث ذکر شده در دستور کار قرار خواهد گرفت. در صورت خروج نزولی نمودار از این الگو می‌توان انتظار سقوط قیمت تا 2.195 دلار را داشت.

تحلیل قیمت ایاس، 13 دسامبر (23 آذر)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
بلاکچین به کمک دنیای موسیقی می‌آید! بلاکچین به کمک دنیای موسیقی می‌آید!