خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت ایاس، 5 ژانویه (16 دی) - اختصاصی ارز سنتر

تحلیل قیمت ایاس، 5 ژانویه (16 دی) - اختصاصی ارز سنتر

تحلیل قیمت ایاس، 5 ژانویه (16 دی) - اختصاصی ارز سنتر
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

از جمله ارزهای خوبی که دنباله رو صعودهای بازار نبوده، ایاس است. نمودار قیمت ایاس هم اکنون در حالت بی روند قرار دارد، ولی آیا در آینده شاهد صعود نمودار خواهیم یا حرت بی روند ادامه خواهد یافت؟

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، نمودار نرخ برابری EOS/USD در یک مثلث نزولی قرار گرفته که از جمله الگوهای ادامه دهنده نزولی است، به صورتی که احتمال شکست خط حمایت پایین از خط روند نزولی بالاتر است.

 

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال ایاس 5 ژانویه (16 دی) اختصاصی ارز سنتر

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال ایاس 5 ژانویه (16 دی) اختصاصی ارز سنتر

در حال حاضر میانگین متحرک نمایی 20 کندله (2.73 دلار) صعودی است و RSI هم بالای محدوده میانی قرار گرفته و این یعنی گاوها برتری نسبی دارند. دم بلند کندل‌های اخیر نشان می‌دهد که گاوها جلوی کشیده شدن قیمت به زیر EMA20 را می‌گیرند.

خط روند افزایشی RSI بار دیگر به عنوان حمایت عمل کرده و این قدرت گاوها را نشان می‌دهد. از طرفی سطح مقاومت 2.9 دلار هم پیش روی نمودار قرار دارد که بار‌ها جلوی افزایش قیمت را گرفته است.

اگر گاوها به دفاع ادامه دهند و با افزایش نیروی محرکه بتوانند سطح مقاومت 2.9 دلار و بعد خط روند نزولی مشکی رنگ را پشت سر بگذارند، خط روند نزولی و ماژور سبز رنگ هم می‌تواند به عنوان یک مقاومت عمل کند. این خط روند از ابتدای آغاز به کار نمودار وجود دارد و بارها جلوی افزایش قیمت را گرفته است.

 

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت ایاس 5 ژانویه (16 دی) اختصاصی ارز سنتر

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت ایاس 5 ژانویه (16 دی) اختصاصی ارز سنتر

شکسته شدن این خط روند می‌تواند منجر به افزایش بیشتر نیروی محرکه خواهد شد و این می‌تواند قیمت را تا 3.9 و بعد 5 دلار بالا ببرد.

برخلاف این نظریه، اگر نمودار قیمت به زیر EMA20 کشیده شود، سطح 2.5 دلار به عنوان یک حمایت عمل خواهد کرد. کشیده شدن قیمت به زیر این سطح حمایت، منجر به سقوط نمودار تا کف 2.2 دلار خواهد شد.

تحلیل قیمت ایاس، 5 ژانویه (16 دی) - اختصاصی ارز سنتر

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
تحلیل قیمت استلار، 5 ژانویه (16 دی) - اختصاصی ارز سنتر تحلیل قیمت استلار، 5 ژانویه (16 دی) - اختصاصی ارز سنتر