خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت ایاس، 10 ژانویه (21 دی) - اختصاصی ارز سنتر

تحلیل قیمت ایاس، 10 ژانویه (21 دی) - اختصاصی ارز سنتر

تحلیل قیمت ایاس، 10 ژانویه (21 دی) - اختصاصی ارز سنتر
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

در روز 6 ژانویه، سرانجام نمودار قیمت ایاس توانست خط روند ماژور خود را بشکند و بعد از پولبک‌های 7 و 8 ژانویه، در روز گذشته با جهشی قدرتمند از روی خط روند نزولی توانست به سطح مقاومت پر اهمیت 3.9 دلار نزدیک شود.

جهش روز گذشته باعث شده که میانگین متحرک‌های نمایی 20 کندله (3.31 دلار) صعودی شود و RSI هم به محدوده بیش خرید وارد شود. این نشانه مثبتی است، چرا که در چنین جهش‌هایی معمولا EMA20 جلوی کاهش قیمت را می‌گیرد.

 

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال ایاس 10 ژانویه (21 دی) اختصاصی ارز سنتر

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال ایاس 10 ژانویه (21 دی) اختصاصی ارز سنتر

اگر نمودار به جهش‌های خود ادامه دهد و بتواند سطح مقاومت 3.9 دلار را به حمایت تبدیل کند، بعد از چند روز تثبیت در بالای این سطح، می‌توانیم منتظر موج صعودی بعدی به سمت 5.5 دلار باشیم.

سطح مقاومت 4 دلار اهمیت بسیار بالایی دارد، چرا که در روز 25 نوامبر هم یک بار جلوی افزایش قیمت‌های بیشتر را گرفته بود. از این رو، چند روز تثبیت نمودار در زیر این سطح مقاومت احتمال شکست آن را افزایش خواهد داد.

از طرف دیگر، اگر خرس‌ها باز هم از این سطح مقاومت دفاع کنند، معامله گران خرید شروع به ثبت سود می‌کنند و این می‌تواند نمودار نرخ برابری EOS/USDT را دوباره به زیر EMA20 بکشاند. اگر گاوها بتوانند از خط روند ماژور دفاع کنند، نشانه مثبتی خواهد بود. اما اگر نمودار باز هم به زیر این خط کشیده شود، یعنی صعودهای کنونی تله بوده است.

در چنین حالتی می‌توانیم انتظار سقوط دوباره قیمت تا سطح حمایت 2.5 دلار را داشته باشیم. در این صورت، نمودار بین دو سطح 2.5 تا 2.9 دلار نوسانات بی روند خواهد داشت.

 

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت ایاس 10 ژانویه (21 دی) اختصاصی ارز سنتر

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت ایاس 10 ژانویه (21 دی) اختصاصی ارز سنتر

حجم معاملات نسبت به خروج صعودی ناموفق قبلی بیشتر است و این علامت مثبتی است. با توجه به اینکه شاخص RSI به سطح 80 درصد واکنش نشان می‌دهد، اهمیت تثبیت قیمت در زیر مقاومت 3.9 دلار بالا می‌رود.

تحلیل قیمت ایاس، 10 ژانویه (21 دی) - اختصاصی ارز سنتر

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
جستجوی اتریوم در گوگل به بالاترین میزان در تاریخ رسید! جستجوی اتریوم در گوگل به بالاترین میزان در تاریخ رسید!