خانه اخبار اخبار استخراج ماینرهای اتریوم قصد فروش ندارند

ماینرهای اتریوم قصد فروش ندارند

ماینرهای اتریوم قصد فروش ندارند
زمان مطالعه : 3 دقیقه
سیامک تیموری سیامک تیموری

با توجه به گفته‌ی محققان Santiment، ماینرهای اتریوم فروشنده نیستند و فاندامنتال این ارز در حال قدرت گرفتن است. این فاندامنتال‌های مثبت پس از عبور اتریوم از ۴۲۰ دلار، ظاهر شدند.

جدا از روند تکنیکالی خوب پس از رسیدن قیمت به ۴۲۰ دلار، بازار دیفای نیز دوباره قدرت گرفته است. کم شدن فشار فروش در اتریوم و فعالیت قوی بازار دیفای، در دو هفته‌ی گذشته، پیش از بهبود روز ۲۱ اکتبر(۳۰ مهر)، اتریوم نسبت به بیت کوین عملکرد آنچنان خوبی نداشت.

در همین بازه‌ی زمانی، سایر ارزهای دیجیتال و توکن‌های دیفای نیز راکد شدند و برای تغییر روند تلاش میکردند. اما پس از هفته‌ها ثبات قیمت، اکنون اتریوم به کمک فاندامنتال خوب یک صعود چشمگیر را تجربه کرده است. محققان Santiment میگویند:

 

blockquote

در مورد تلاش مجدد اتریوم برای عبور از سطح ۴۲۰ دلار هم خبر خوب وجود دارد و هم خبر بد. خبر خوب این است که ماینرها فروشنده نیستند، آدرس‌های جدید اتریوم به شدت افزایش یافته‌اند و فعالیت آدرس‌هایی که از قبل وجود داشتند، افزایش یافته است.

blockquote

به دلیل ورود ETH 2.0 در سال ۲۰۲۱، احساسات نسبت به اتریوم همچنان مثبت است. این ارتقا باعث میشود که این بلاکچین از طریق فناوریی موسوم به شاردینگ(sharding) به مقیاس پذیری بالاتری برسد و این امکان را برای اتریوم فراهم میکند تا معاملات بیشتری را در هر ثانیه پردازش کند که به اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز اجازه میدهد تا بدون مشکل کار کنند.

بیشتر بخوانید: بیش از ۵۰۰ میلیون دلار بیت‌کوین به اتریوم انتقال یافت related_content

شاید به دلیل هیجان در مورد ETH 2.0، محققان Santiment تأکید کرده‌اند که احساسات اجتماعی در مورد ETH بیش از حد مثبت است. به طور معمول، وقتی احساسات بازار بیش از حد خوش بینانه میشود، آن دارایی مستعد یک اصلاح شدید است. آنها نوشتند:

 

blockquote

خبر بد این است که احساسات اجتماعی بیش از حد مثبت است و فعالیت‌های واریز روزانه یک جهش بزرگ داشته است. این که این فعالیت‌های واریز روزانه اثر مهمی بر قیمت اتریوم دارند یا خیر هنوز مشخص نیست. در ۴۸ ساعت گذشته، واریز روزانه‌ی بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال نیز افزایش یافته است.

blockquote

این افزایش در واریز به دلیل صعود ارزهای دیجیتال است و کاملاً طبیعی است. تحلیلگران در مورد آینده‌ی اتریوم تا پایان سال اختلاف نظر دارند.

تحلیلگری به نام Ceteris Paribus میگوید که با توجه به روند اخیر اتریوم، این ارز عملکرد خوبی نخواهد داشت. وی گفت:

 

blockquote

من همچنان معتقدم که در این بازار داشتن حجم زیادی از اتریوم غیرضروری است. ETH عملکرد قابل توجهی در دیفای نداشته و اکنون به حدود ۰.۰۳ BTC بازگشته است. مطمئناً ETH صعود کرده است اما لایه‌ی اپلیکیشن برای تخصیص سرمایه منطقی‌تر است. اتریوم BTC را به عنوان پول به چالش نمیکشد.

blockquote

اما تحلیلگرانی که نسبت به روند اتریوم خوش بین هستند، به ارزش کل قفل شده در دیفای اشاره میکنند. به طور کل در پروتکل‌های دیفای ۱۲.۴۳ میلیارد دلار قفل شده است که خود یک رکورد است. از آنجایی که بیشتر پروتکل‌های دیفای بر روی بلاکچین اتریوم قرار دارند، رشد پر سرعت ارزش کل قفل شده دیفای به نفع اتریوم است. به خصوص در میان مدت.

ماینرهای اتریوم قصد فروش ندارند

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
اتریوم ۱۰ هزار دلاری در چه صورت محقق خواهد شد؟ اتریوم ۱۰ هزار دلاری در چه صورت محقق خواهد شد؟