خانه اخبار ارزها اخبار اتریوم جستجوی اتریوم در گوگل به بالاترین میزان در تاریخ رسید!

جستجوی اتریوم در گوگل به بالاترین میزان در تاریخ رسید!

جستجوی اتریوم در گوگل به بالاترین میزان در تاریخ رسید!
زمان مطالعه : 3 دقیقه
ایران کیریپتو کارسنی ایران کیریپتو کارسنی

براساس داده‌های گوگل ترندز (Google Trends)، جستجوی کاربران برای اتریوم به اوج خود رسیده و رمز ارز ETH بیشترین محبوبیت را دارد.

علی‌رغم نزدیک شدن به بازار صعودی جدید، میزان جستجوی بسیاری از ارزهای دیجیتال به‌جز اتریوم چندان افزایش پیدا نکرده است. در حال حاضر افراد زیادی در جستجوی واژه‌ی “Ethereum” هستند که این امر در تاریخ پیدایش این ارز بی‌سابقه است. اطلاعات بدست آمده از گوگل ترندز (Google Trends) نشان می‌دهد که جستجوی کاربران برای اتریوم به اوج خود رسیده و در حال حاضر ارز مجازی ETH بیشترین میزان سرچ را به خود اختصاص داده است.

افزایش جستجوی گوگل برای اتریوم

روند صعودی پیشین جستجوی اتریوم در تاریخ 13 ژانویه 2018 (23 دی ماه 96) و همزمان با تاریخ اوج قیمت این ارز دیجیتال تا سقف 1،432.88 دلار اتفاق افتاد. مایکل وینست (Michael Vincent) در 7 ژانویه 2021 (18 دی ماه 99) گفت:

 

blockquote

سرویس گوگل ترندز جهانی پیش‌بینی کرده است که افزایش علاقه‌مندی افراد نسبت به سرچ واژه اتریوم به بالاترین میزان خود خواهد رسید.

blockquote

 از لحاظ تاریخی، معمولا زمانی که میزان جستجوی Google برای یک ارز دیجیتال یا حوزه افزایش می‌یابد، روند مثبتی برای آن رمز ارز یا پروژه به وجود خواهد آمد. اگرچه افزایش علاقه‌مندی افراد در سرچ Ethereum حین نزدیک شدن به روند صعودی پیش‌رو منطقی به نظر می‌رسد، اما نمی‌توان همین امر را در خصوص جستجوی ارز دیجیتال بیت کوین مؤثر دانست. چراکه BTC تنها 65 درصد از اوج محبوبیت خود در 23 دسامبر 2017 (دوم دی ماه 96) را در اختیار دارد.

با این اوصاف، نسبت علاقه‌مندی افراد به بیت کوین و اتریوم، به‌صورت 5 به یک و به نفع BTC است. افزایش جستجو برای ارزهای دیجیتال مختلف می‌تواند موجب راه‌اندازی یک بازار صعودی متداوم شود. زیرا سرمایه‌گذاران کنجکاو اقدام به خرید کرده و قیمت را به سطح بالاتری سوق می‌دهند. در نتیجه، این امر باعث بیشتر شدن علاقه‌مندی افراد و میزان سرچ گوگل می‌شود.

I Mine Blocks در تاریخ 7 ژانویه 2021 در خصوص افزایش جستجوی گوگل برای اتریوم نوشت:

 

blockquote

داده‌های Google Trends حاکی از آن است که قیمت اتریوم یک هفته از جستجوها عقب مانده است. به نظر می‌رسد که این ارز دیجیتال بین روزهای دهم و شانزدهم ژانویه (21 تا 27 دی‌ماه 99) به اوج قیمت جدیدی دست خواهد یافت.

blockquote

بررسی اطلاعات بدست آمده از گوگل ترندز 

لازم به ذکر است که گوگل ترندز همچنین اطلاعات مربوط به علاقه نسبی افراد را بر اساس مناطق مختلف ارائه می‌دهد. اخیرا کشورهایی که بیشترین علاقه را به Ethereum از خود نشان داده‌اند، کشورهای کوزوو، مقدونیه شمالی، اسلوونی، نیجریه و چین هستند. در قسمت زیر، برخی از کلمات کلیدی مرتبط با ارزهای مجازی به همراه حداکثر محبوبیت آن‌ها ارائه شده است که تاریخ اکثر آنها را می‌توان به دسامبر 2017 (دی ماه 95) یا ژانویه 2018 (دی ماه 96) نسبت داد:اتریوم: 100 درصد
دیفای: 90 درصد
اتریوم کلاسیک: 87 درصد
معاملات کریپتویی: 84 درصد
بیت کوین: 65 درصد
DApp یا اپلیکیشن غیر متمرکز: 63 درصد
ارز دیجیتال: 60 درصد
ویتالیک بوترین: 56 درصد
تتر: 45 درصد
ریپل: 42 درصد
ساتوشی: 42 درصد
اسمارت کانترکت یا قرارداد هوشمند: 41 درصد
بلاک چین: 41 درصد
کریپتوکارنسی: 29 درصد
لایت کوین: 14 درصد
بیت کوین کش: 9 درصد
در طی هفته گذشته، اکثر کلمات عبارات نامبرده در فرکانس جستجوی Google افزایش قابل توجهی داشتند که از میان آن‌ها اتریوم در رتبه نخست قرار دارد.

جستجوی اتریوم در گوگل به بالاترین میزان در تاریخ رسید!

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
اولین فرد پولدار جهان: با دریافت حقوق به صورت بیت کوین مشکلی ندارم! اولین فرد پولدار جهان: با دریافت حقوق به صورت بیت کوین مشکلی ندارم!