خانه اخبار ارزها اخبار اتریوم میزان عرضه اتریوم، بصورت مداوم، در حال کاهش است!

میزان عرضه اتریوم، بصورت مداوم، در حال کاهش است!

میزان عرضه اتریوم، بصورت مداوم، در حال کاهش است!
زمان مطالعه : 2 دقیقه
آکادمی هلاکویی آکادمی هلاکویی

میزان عرضه اتریوم به شدت کاهش یافته است. میزان عرضه، معیاری است که برای اندازه گیری کل رمزارز در صرافی های رمزنگاری استفاده می شود. بر اساس داده های Santiment، این نقطه، کمترین میزان، نسبت به نوامبر 2018 (آبان 1397)، می باشد.

این سایت تحلیل رمزنگاری، خاطرنشان کرد که میزان اتریوم در این صرافی ها در حال کاهش است و به سمت آفلاین شدن کیف پول های قدیمی در حال حرکت است. تنها 22 درصد از این رمزارز در صرافی ها موجود می باشد، در حالی که این رقم، حدود 5 ماه پیش، 26 درصد بود. آنها بر این باورند که این امر، یکی از نشانه های امیدوارکننده در خصوص دومین دارایی رمزنگاری بزرگ می باشد.

داده ها حاکی از آن است که این دارایی یا به منظور انتقال به کیف پول، از صرافی ها خارج و یا به عنوان گس (Gas) دیفای، هزینه می گردد. همچنین این امکان وجود دارد که فعالان بازار، این دارایی را به منظور سرمایه گذاری بلندمدت به کیف پول های cold خود منتقل می کنند. ممکن است آنها از این دارایی، به عنوان وسیله ای برای تسهیل در تعداد بسیاری از قراردادهای هوشمند در حال اجرا بر روی شبکه استفاده کنند.

دیفای، کاربران بیشتری را به سمت اتریوم، سوق می دهد

این یک حقیقت انکارناپذیر است که در سال گذشته، دیفای، رشد گسترده ای داشته است. ارزش کل قفل شده در این صنعت، با افزایش کاربران، به بیش از 20 میلیارد دلار رسیده است و سرمایه گذاران بیشتری به این بخش، توجه نموده اند.

با توجه به اینکه اتریوم، هزینه gas برای اکوسیستم مبتنی بر دیفای را تأمین می کند، این امر منجر به افزایش تقاضا برای این دارایی شده است. بنابراین، افزایش استفاده از دیفای، منجر به استفاده بیشتر از اتریوم به منظور تکمیل تراکنش ها می گردد.

دلیل اصلی استفاده از اتریوم در اپلیکیشن های دیفای این است که اتریوم، توانست هزینه تراکنش بیشتری را نسبت به بیت کوین ایجاد کند.

میزان عرضه اتریوم، بصورت مداوم، در حال کاهش است!

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
۴۰,۰۰۰ دلار برای صعود پایدار بیت کوین بسیار مهم است ۴۰,۰۰۰ دلار برای صعود پایدار بیت کوین بسیار مهم است