خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت اتریوم، 16 نوامبر (26 آبان)

تحلیل قیمت اتریوم، 16 نوامبر (26 آبان)

تحلیل قیمت اتریوم، 16 نوامبر (26 آبان)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

اتر (ETH) در 13 نوامبر از روی سطح 478.058 به پایین برگشت که درست زیر سطح مقاومت محکم 488.134 دلار که خودش در یکم سپتامبر مانع ادامه جهش قیمت شد، قرار دارد. این امر عادی است که در نزدیکی یک سطح مقاومت سخت، انتظار مقداری ثبت سود را داشته باشیم.

البته اگر گاوها به نمودار نرخ برابری قیمت اتریوم ETH/USD اجازه کاهش قیمت بیشتر را ندهد، احتمال شکست سطح مقاومت 488.134 دلار افزایش خواهد یافت. اگر این سطح بشکند، خرس‌ها احتمالا دوباره تلاش خواهند کرد تا در سطح مقاومت روانی 500 دلار جلوی افزایش قیمت را بگیرند.

اگر گاوها بتوانند نمودار قیمت را از محدوده مقاومتی 488.134 تا 500 دلار رد کنند، جهش قیمت ممکن است تا 550 دلار ادامه یابد. در ضمن میانگین متحرک‌های رو به بالا و ورود RSI به محدوده مثبت نشان‌دهنده برتری گاوها ست.

حال اگر نمودار قیمت به زیر EMA10 کشیده شود، این دیدگاه صعودی نقض خواهد شد. اگر چنین اتفاقی بیافتد، ممکن است نمودار تا 420 و بعد 400 دلار سقوط کند. چنین حرکتی می‌تواند نشان‌دهنده شروع بازاری بی‌روند در کوتاه مدت باشد.

 

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت اتریوم 16 نوامبر (26 آبان) اختصاصی ارز سنتر

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت اتریوم 16 نوامبر (26 آبان) اختصاصی ارز سنتر

نمودار چهار ساعته نشان می‌دهد که نمودار به زیر خط حمایت گوه صعودی کشیده و RSI هم یک واگرایی منفی را ایجاد کرده است.

علاوه بر این نزولی شدن EMA10 و ورود RSI به محدوده منفی نشان‌دهنده آن است که خرس‌ها گوی برتری را در دست دارند.

اگر نمودار زیر SMA50 تثبیت کند، سقوط تا 440 و بعد 424 دلار ممکن خواهد شد. حال اگر نمودار قیمت جهش حرکت خود را تغییر دهد و به بالای 478.058 دلار برسد، این دیدگاه نزولی نقض خواهد شد.

تحلیل قیمت اتریوم، 16 نوامبر (26 آبان)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
انتخابات سازمان نظام صنفی رایانه‌ای با استفاده از فناوری بلاکچین انتخابات سازمان نظام صنفی رایانه‌ای با استفاده از فناوری بلاکچین