خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت اتریوم، 20 اکتبر (29 مهر)

تحلیل قیمت اتریوم، 20 اکتبر (29 مهر)

تحلیل قیمت اتریوم، 20 اکتبر (29 مهر)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

خرس‌ها در روز‌های 16 و 17 اکتبر نتوانستند اتر (ETH) را به زیر میانگین متحرک‌ها بکشانند. این منجر به جذب خریداران شد و حالا گاوها قصد دارند نمودار قیمت را از سطح مقاومت 395 دلار رد کنند.

میانگین متحرک نمایی 20 روزه (368 دلار) به آرامی ‌شروع به چرخش به سمت بالا کرده و RSI هم بالای سطح 57 درصد است و این یعنی گاوها در حال بازپس‌گیری کنترل نمودار هستند.

اگر گاوها بتوانند سطح مقاومت 395 دلار را شکسته و در سطوح بالای آن تثبیت کنند، یک الگوی مثلث صعودی تکمیل خواهد شد. این الگوی صعودی هدف احتمالی 478 دلاری دارد، یعنی درست زیر قله 52 هفته ای 488.134 دلار.

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت اتریوم 20 اکتبر

حال اگر نمودار نرخ برابری قیمت ETH/USD از سطوح کنونی و یا سطح 395 دلار به پایین برگردد و به زیر خط روند صعودی کشیده شود، این دیدگاه مثبت و صعودی نقض خواهد شد. چنین حرکتی می‌تواند منجر به ایجاد بازاری بی‌روند در محدوده 308.392 تا 395 دلار شود.

تحلیل قیمت اتریوم، 20 اکتبر (29 مهر)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
یک استارتاپ برای ثبت نتایج انتخابات ایالات متحده از چین‌لینک استفاده میکند یک استارتاپ برای ثبت نتایج انتخابات ایالات متحده از چین‌لینک استفاده میکند