خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت اتریوم، 1 دسامبر (11 آذر)

تحلیل قیمت اتریوم، 1 دسامبر (11 آذر)

تحلیل قیمت اتریوم، 1 دسامبر (11 آذر)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

جهش قدرتمند قیمت اتریوم از محدوده حمایتی 488.134 دلار نشان دهنده تمایل بالای خریداران و گاوهای بازار این ارز دیجیتال برای ادامه روند رو به رشد قیمتی و رسیدن به محدوده‌های بالاتر است.

اگر خریداران پرشور ظاهر شوند و بازار حالت تهاجمی به خود بگیرد و گاوها بتوانند قیمت اتریوم را از مرز 625 دلار رد کنند آنگاه ادامه این روند صعودی تا سطح مقاومت 800 دلار قابل پیش بینی خواهد بود.

همچنین با توجه به الگوهای پرقدرت میانگین متحرک و شاخص قدرت نسبی که در نمودار‌های تکنیکال شکل گرفته اند، تسلط بازار را در اختیار گاوهای قدرتمند و مشتاق به خرید قرار داده است.

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت اتریوم 1 دسامبر (11 آذر) اختصاصی ارز سنتر

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت اتریوم 1 دسامبر (11 آذر) اختصاصی ارز سنتر

برخلاف این نظریه اگر قیمت اتریوم به پایین محدوده 625 دلار سقوط کند و توان ادامه رشد نداشته باشد باید چند روزی را برای تجدید قوا و شروع مجدد روند روبه جلو به آن فرصت دهیم. ریزش قیمت زیر محدوده 523 دلار می تواند به عنوان اولین نشانه ضعف در ادامه شیب مثبت قیمتی این ارز دیجیتال باشد.

تحلیل قیمت اتریوم، 1 دسامبر (11 آذر)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
بایدن باید بیت‌کوین را با سیستم مالی ایالات متحده ادغام کند! بایدن باید بیت‌کوین را با سیستم مالی ایالات متحده ادغام کند!