خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت اتریوم، 3 دسامبر (13 آذر)

تحلیل قیمت اتریوم، 3 دسامبر (13 آذر)

تحلیل قیمت اتریوم، 3 دسامبر (13 آذر)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

قیمت اتریوم در روز 1 دسامبر توانست سطح مقاومت 622.807 دلار را شکسته و به حداکثر قیمت روزانه 635.456 دلار دست پیدا کند. البته گاوها نتوانستند این شکست خروجی را تثبیت کنند و این باعث شد تا گاوهای قدرتمندی که با عجله پوزیشن‌های خود را بسته بودند، به دام بیافتند.

این اتفاق باعث شد تا نمودار دوباره تا 600 دلار پایین بیاید. میانگین متحرک‌های رو به بالا و در محدوده مثبت قرار گرفتن شاخص RSI هم یعنی گاوها کنترل نمودار را به دست گرفته اند.

البته کندل روزانه دوجی امروز، عدم اطمینان خرس‌ها و گاوها را نسبت به آینده نمودار نشان می‌دهد. اگر گاوها بتوانند قیمت را از محدوده مقاومت پیش روی خود رد کنند، موج صعودی بعدی می‌تواند تا 800 دلار هم ادامه یابد.

 

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت اتریوم 3 دسامبر (13 آذر) اختصاصی ارز سنتر

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت اتریوم 3 دسامبر (13 آذر) اختصاصی ارز سنتر

برخلاف این نظریه، اگر خرس‌ها بتوانند نمودار قیمت را به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه (535 دلار) بکشانند، سقوط تا 488.134 دلار محتمل خواهد شد.

تحلیل قیمت اتریوم، 3 دسامبر (13 آذر)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
پروژه اتریوم 2.0 با قدرت، شرط سپرده 524.288 اتری را تامین کرد! پروژه اتریوم 2.0 با قدرت، شرط سپرده 524.288 اتری را تامین کرد!