خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت اتریوم، 7 دسامبر (17 آذر)

تحلیل قیمت اتریوم، 7 دسامبر (17 آذر)

تحلیل قیمت اتریوم، 7 دسامبر (17 آذر)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

در روز 5 دسامبر قیمت اتریوم با قدرت از روی میانگین متحرک نمایی 20 روزه (555 دلار) جهش کرد و این تمایل گاوها به خرید و انباشت در قیمت‌های پایین تر را نشان می‌دهد. حالا خریداران تلاش خواهند کرد تا نمودار قیمت را از محدوده مقاومتی 622.807 تا 635.456 دلار رد کنند.

اگر موفق شوند، نمودار نرخ برابری ETH/USD می‌تواند موج صعودی بعدی خود را ادامه دهد و به 800 دلار برسد. میانگین متحرک‌های رو به بالا نشان‌دهنده آن است که گاوها برتری را به دست گرفته اند.

البته بعید است که خرس‌ها بدون مقاومت و تلاش تسلیم شوند. آن‌ها در روز 24 نوامبر به شدت از سطح 622.807 دلار دفاع کردند و دوباره تلاش خواهند کرد تا قیمت را در این سطح مقاومت به پایین برگردانند.

اگر فروشندگان بتوانند قیمت را به زیر EMA20 کشانده و در آنجا تثبیت کنند، نمودار می‌تواند تا 488.134 دلار پایین بیاید. شاخص قدرت نسبی RSI یک واگرایی منفی ایجاد کرده و این یعنی نیروی محرکه ضعیف شده است.

 

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت اتریوم 7 دسامبر (17 آذر) اختصاصی ارز سنتر

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت اتریوم 7 دسامبر (17 آذر) اختصاصی ارز سنتر

نمودار چهار ساعته ایجاد یک الگوی مثلث صعودی را نشان می‌دهد که با شکسته شدن سطح 622.807 دلار تکمیل خواهد شد. این الگو هدف قیمت 763.61 دلار دارد.

در حال حاضر خرس‌ها قصد دارند قیمت را به زیر خط روند نزولی این مثلث بکشانند. اگر این سطح حمایت شکسته شود، الگوی صعودی ذکر شده را نقض خواهد کرد.

البته اگر قیمت از روی خط روند جهش کند، گاوها بار دیگر تلاش خواهند کرد تا قیمت را از سطح مقاومت پیش روی خود رد کنند. اگر موفق شوند، موج صعودی بعدی آغاز خواهد شد.

تحلیل قیمت اتریوم، 7 دسامبر (17 آذر)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
جستجوی بیت‌کوین در گوگل به حد انفجار رسید! جستجوی بیت‌کوین در گوگل به حد انفجار رسید!