خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت اتریوم، 12 دسامبر (22 آذر)

تحلیل قیمت اتریوم، 12 دسامبر (22 آذر)

تحلیل قیمت اتریوم، 12 دسامبر (22 آذر)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

نمودار قیمت اتریوم در حال حاضر در یک کانال نزولی معامله می‌شود. گاوها نتوانستند جهش 9 دسامبر خود را ادامه دهند و قیمت بار دیگر در روز بعد به پایین برگشت. این یعنی معامله گران در جهش‌های قیمت شروع به فروش می‌کنند.

در حال حاضر خرس‌ها قصد دارند قیمت را در سطوح زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه (558 دلار) تثبیت کنند. اگر موفق شوند، نمودار نرخ برابری ETH/USD می‌تواند تا سطح حمایت حیاتی بعدی در 488.134 دلار که خودش دقیقا زیر میانگین متحرک ساده 50 روزه است، اصلاح کند. به احتمال زیاد گاوها به شدت از این محدوده دفاع خواند کرد.

 

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت اتریوم 12 دسامبر (22 آذر) اختصاصی ارز سنتر

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت اتریوم 12 دسامبر (22 آذر) اختصاصی ارز سنتر

اگر نمودار قیمت با قدرت از روی این محدوده حمایتی جهش کند، نشان‌دهنده یک حرکت بی‌‌روند در محدوده بزرگ 488.134 تا 622.807 دلار خواهد بود.

برخلاف این نظریه، اگر قیمت از سطوح کنونی به بالا برگردد و به سقف کانال خود را هم بشکند، نشان‌دهنده اتمام دوره اصلاح خواهد بود. گاوها در این صورت تلاش خواهند کرد تا قیمت را تا سطح مقاومت 622.807 دلار بالا ببرند.

اینطور که پیداست، احتمال به وقوع پیوستن هر دو فرضیه به یک اندازه است چون EMA20 بدون شیب و نزدیک بودن RSI به محدوده میانی تعادل بین عرضه و تقاضا را نشان می‌دهد.

تحلیل قیمت اتریوم، 12 دسامبر (22 آذر)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
مدیر فنی ارشد ریپل: ممکن است مجبور شویم 48 میلیون ریپل را بسوزانیم! مدیر فنی ارشد ریپل: ممکن است مجبور شویم 48 میلیون ریپل را بسوزانیم!