خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت اتریوم، 5 ژانویه (16 دی)

تحلیل قیمت اتریوم، 5 ژانویه (16 دی)

تحلیل قیمت اتریوم، 5 ژانویه (16 دی)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
ارز دیجیتال ارز دیجیتال

قیمت اتریوم در ۳ ژانویه به‌راحتی بر ناحیه مقاومتی ۸۰۰ الی ۸۴۰.۹۳ دلار غلبه کرده است. این امر نشان از جریان خرید قوی به‌دست خریداران دارد. مومنتوم قیمت در روز گذشته افزایش یافته و قیمت تا سقف روزانه خود در ۱,۱۵۶.۴۵۶ دلار رشد داشته است.

اگر خریداران موفق به هدایت و تثبیت قیمت در بالای ۱,۰۰۰ دلار شوند، احتمال رشد آن تا ۱,۲۶۰ دلار و سقف تاریخی (ATH) در ۱,۴۲۰ دلار ممکن خواهد بود.

فتیله‌های دو سر کندل روز گذشته، نشان از ذخیره سود به‌دست معامله‌گران در سطوح بالا و جریان انباشت در سطوح پایین قیمت دارد. پس از نوسان شدید قیمت در روز گذشته، احتمال ورود قیمت به فاز تحکیم در یک محدوده فشرده به‌مدت چند روز و قبل از شروع حرکت بعدی قیمت وجود خواهد داشت.

اگر قیمت به زیر سطح ۸۴۰.۹۳ دلار در قیمت نفوذ نکند، نشان می‌دهد که معامله‌گران در بستن موقعیت‌های خود عجله ندارند. در چنین شرایطی خریداران برای ادامه روند صعودی تلاش خواهند کرد. این دیدگاه صعودی با ریزش قیمت به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۷۳۱ دلار منتفی خواهد شد.

  • مقاومت‌: ۱,۰۰۰ – ۱,۲۶۰ – ۱,۴۲۰
  • حمایت‌: ۸۴۰.۹۳ – ۷۳۱

تحلیل قیمت اتریوم، 5 ژانویه (16 دی)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
قیمت بیت کوین از ۳۵,۰۰۰ دلار عبور کرد؛ رکورد تاریخی جدید قیمت بیت کوین از ۳۵,۰۰۰ دلار عبور کرد؛ رکورد تاریخی جدید