خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت اتریوم، 8 ژانویه (19 دی) - اختصاصی ارز سنتر

تحلیل قیمت اتریوم، 8 ژانویه (19 دی) - اختصاصی ارز سنتر

تحلیل قیمت اتریوم، 8 ژانویه (19 دی) - اختصاصی ارز سنتر
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

جهشی که از 2 ژانویه شروع شده، هنوز با قدرت به راه خود ادامه داده و نمودار قیمت اتریوم هر لحظه به قله تاریخی 1440 دلار نزدیک تر می‌شود. گاوها جلوی هر گونه کاهش قیمت را می‌گیرند و این نشان دهنده تمایل بالای آن‌ها برای خرید است.

هر دو میانگین متحرک 20 و 50 کندله به سمت بالا متمایل شده اند و RSI هم در محدوده مثبت قرار گرفته و این یعنی کنترل در دست گاوها ست و هر کاهش قیمتی به عنوان فرصتی برای خرید تلقی می‌شود.

 

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال اتریوم 8 ژانویه  (19 دی) اختصاصی ارز سنتر

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال اتریوم 8 ژانویه  (19 دی) اختصاصی ارز سنتر

البته RSI یک واگرایی منفی را نشان می‌دهد و این در روند صعودی می‌تواند نشان دهنده معکوس شدن روند باشد. در طرفی در روندهای صعودی پر قدرت، این گونه واگرایی‌ها احتمال نقض زیادی دارند.

در حال حاضر گاوها به شدت از میانگین متحرک نمایی 20 کندله (1153 دلار) دفاع می‌کنند و این نشانه مثبتی است. اگر نمودار اندکی در بالای این اندیکاتور استراحت کند، احتمال شکست قله تاریخی 1440 دلار افزایش خواهد یافت.

از طرف دیگر، اگر نمودار از سطوح کنونی به پایین برگردد، در کنار تایید شدن واگرایی RSI، این سطوح اصلاح فیبوناتچی خواهند بود که می‌توانند به عنوان سطوح حمایت عمل کنند. سطح 61.8 درصدی فیبو یک حمایت مناسب است، چرا که میانگین متحرک ساده 50 کندله (975 دلار) دقیقا زیر آن قرار دارد.

 

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت اتریوم 8 ژانویه (19 دی) اختصاصی ارز سنتر

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت اتریوم 8 ژانویه (19 دی) اختصاصی ارز سنتر

اگر این سطح حمایت هم شکسته شود، اولین نشانه از تغییر روند نمایان خواهد شد. در چنین حالتی سطح 830 دلار می‌تواند اولین سطح حمایت پیش روی نمودار باشد.

تحلیل قیمت اتریوم، 8 ژانویه (19 دی) - اختصاصی ارز سنتر

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
کمپانی چند میلیارد دلاری نکسون، 65 درصد از سهام صرافی Bithumb را می خرد کمپانی چند میلیارد دلاری نکسون، 65 درصد از سهام صرافی Bithumb را می خرد