خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت اتریوم، 11 ژانویه (22 دی) - اختصاصی ارز سنتر

تحلیل قیمت اتریوم، 11 ژانویه (22 دی) - اختصاصی ارز سنتر

تحلیل قیمت اتریوم، 11 ژانویه (22 دی) - اختصاصی ارز سنتر
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

به دنبال حرکت اصلاحی بیت‌کوین، این نمودار قیمت اتریوم است که حرکت نزولی خود را شروع کرد و از زیر 1350 دلار روز گذشته، به زیر 1000 دلار هم کشیده شد و باعث شد که روند صعودی نمودار، به اتمام برسد.

البته گاوها در سطح 50 درصدی سطوح اصلاح فیبوناتچی (1030 دلار) جلوی کاهش قیمت را گرفتند و این در سه کندل قبلی نمودار مشخص است. حالا به نظر می‌رسد میانگین متحرک ساده 50 کندله (1128 دلار) به عنوان یک مقاومت عمل می‌کند و جلوی افزایش قیمت را می‌گیرد.

 

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال اتریوم 11 ژانویه  (22 دی) اختصاصی ارز سنتر

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال اتریوم 11 ژانویه  (22 دی) اختصاصی ارز سنتر

اگر گاوها نتوانند قیمت را از این سطح مقاومت عبور دهند، حرکت نزولی ادامه خواهد بود و می‌تواند قیمت را به زیر 1000 دلار هم بکشاند. اگر نمودار در سطوح زیر 1000 دلار تثبیت شود، روند صعودی را باید پایان یافته در نظر بگیریم.

در چنین صورتی حرکت بی روند نمودار قابل پیش بینی تر از شروع یک روند جدید است. واگرایی منفی که در تحلیل قبلی به آن اشاره کردیم هم نشان داد که سرانجام نمودار به دوره اصلاح خود نزدیک شده بود.

البته تا وقتی دوره اصلاح به سطح 61.8 درصدی فیبوناتچی موج صعودی خود نرسیده باشد، احتمال ادامه یافتن روند وجود دارد. در اینجا هم با توجه به اینکه گاوها جلوی کاهش قیمت را گرفته اند، نمی‌توان با اطمینان از اتمام روند صعودی صحبتی کرد.

 

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت اتریوم 11 ژانویه (22 دی) اختصاصی ارز سنتر

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت اتریوم 11 ژانویه (22 دی) اختصاصی ارز سنتر

با اینحال میانگین متحرک نمایی 20 کندله (1196 دلار) به سمت پایین متمایل شده و RSI هم بهزیر کانال نزولی خود کشیده شده و این یعنی گاوها قدرت خود را از دست داده اند. کاهش حجم معاملات در روزهای اخیر هم گواه دیگری بر پایان یافتن حرکت صعودی نمودار بود. حالا معامله گران باید منتظر باشند و ببینند که نمودار در زیر SMA50 تثبیت می‌شود یا خیر.

تحلیل قیمت اتریوم، 11 ژانویه (22 دی) - اختصاصی ارز سنتر

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
دانشجویی خوش شانس بیش از 4 میلیون دلار بیت کوین دارد! دانشجویی خوش شانس بیش از 4 میلیون دلار بیت کوین دارد!