خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت اتریوم، 17 ژانویه (28 دی) - اختصاصی ارز سنتر

تحلیل قیمت اتریوم، 17 ژانویه (28 دی) - اختصاصی ارز سنتر

تحلیل قیمت اتریوم، 17 ژانویه (28 دی) - اختصاصی ارز سنتر
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

نمودار قیمت اتریوم در حال حاضر در یک کانال صعودی قرار گرفته ولی با اینحال گاوها در رساندن قیمت به سطوح بالای 1300 دلار با مشکل روبرو شدند و این باعث اصلاح قیمت تا میانگین متحرک ساده 50 روزه (1164 دلار) شد.

گاوها در این سطح شروع به خرید کردند و در حال حاضر هم گاوها در تلاشند که قیمت را دوباره به سمت سطح مقاومت 1300 دلار حرکت دهند.

 

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال اتریوم 17 ژانویه  (28 دی) اختصاصی ارز سنتر

نمودار قیمت به همراه تحلیل تکنیکال اتریوم 17 ژانویه  (28 دی) اختصاصی ارز سنتر

SMA50 در حال حاضر بدون شیب شده ولی میانگین متحرک نمایی 20 روزه (1200 دلار) به سمت بالا متمایل شده و با توجه به جایگاه 57 درصدی RSI، می توان گفت که گاوها برتری نسبی و شکننده ای دارند.

اگر گاوها بتوانند قیمت را از سطوح کنونی بالاتر بروند RSI هم مقاومت 60 درصد را رد کند، رسیدن قیمت به سطوح بالای 1300 دلار ممکن خواهد شد. اگر نمودار در سطوح بالای این مقاومت تثبیت کند، حرکت به سمت قله تاریخی 1440 دلار در دستور کار قرار خواهد گرفت.

البته در سطح 1350 دلار، مقاومتی سرسخت وجود دارد که می تواند باعث اصلاح نمودار شود. اگر گاوها اجازه کاهش قیمت را ندهند، احتمال شکست سطح مقاومت تاریخی 1440 دلار بیشتر خواهد شد.

اما اگر نمودار نرخ برابری ETH/USDT از سطوح کنونی و یا از سطح مقاومت 1300 دلار به پایین برگردد و بعد به زیر EMA20 و بعد SMA50 کشیده شود، حرکت به سمت سطح حمایت حیاتی 1000 دلار ممکن خواهد شد.

 

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت اتریوم 17 ژانویه (28 دی) اختصاصی ارز سنتر

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت اتریوم 17 ژانویه (28 دی) اختصاصی ارز سنتر

اگر نمودار قیمت در زیر این سطح تثبیت شود، اولین نشانه تغییر روند صادر خواهد شد. اما اگر قیمت از روی این سطح جهش کند، احتمال شروع حرکت بی روند نمودار هم وجود خواهد داشت. اما اگر قیمت به زیر 950 دلار کشیده شود، روند نزولی شروع خواهد شد.

تحلیل قیمت اتریوم، 17 ژانویه (28 دی) - اختصاصی ارز سنتر

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
رئیس دفتر رئیس‌جمهور: دولت با استخراج غیرقانونی برخورد خواهد کرد رئیس دفتر رئیس‌جمهور: دولت با استخراج غیرقانونی برخورد خواهد کرد