خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت اتریوم، 26 اکتبر (5 آبان)

تحلیل قیمت اتریوم، 26 اکتبر (5 آبان)

تحلیل قیمت اتریوم، 26 اکتبر (5 آبان)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

اتر (ETH) در روز 22 اکتبر توانست سقف محدوده 308 تا 396 دلار را بشکند و این یعنی قدرت گاوها به خرس‌ها چربیده است. با اینکه خرس‌ها در سطح 420 دلار جلوی حرکت افزایشی را گرفتند، ولی نتوانستند که قیمت را به زیر 396 دلار بکشانند.

این یعنی گاوها در سطح 400 دلار شروع به خرید می‌کنند. میانگین متحرک نمایی 20 روزه (383 دلار) رو به بالا است و RSI هم به بالای سطح 59 دلار رسیده و این یعنی گاوها برتری را در دست دارند.

اگر گاوها بتوانند قیمت را بالای سطح 421 دلار تثبیت کنند، نمودار نرخ برابری قیمت ETH/USD می‌تواند جهشی را شروع کند که قله یکم سپتامبر 488.134 دلار را به چالش بکشد.

حال اگر خرس‌ها بتوانند نمودار قیمت را به زیر سطح 396 و EMA20 بکشانند، این دیدگاه صعودی و مثبت نقض خواهد شد. چنین حرکتی می‌تواند تا چند روز آینده نمودار را در حالتی بی‌روند قرار دهد.

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت اتریوم 26 اکتبر

بعد از خروج صعودی از سطح 400 دلار، نمودار قیمت در تایم فریم چهار ساعته یک الگوی پرچم ایجاد کرده است. دم بلند کندل در زمان تست دوباره این سطح نشان‌دهنده آن است که گاوها در قیمت‌های پایین‌تر شروع به خرید و انباشت می‌کنند. خروج صعودی از این پرچم می‌تواند احتمال شروع یک حرکت صعودی را افزایش دهد.

برخلاف این نظریه اگر خرس‌ها قیمت را به زیر این الگوی پرچم بکشانند، سقوط تا محدوده 396 تا 400 دلار محتمل خواهد شد. اگر نمودار بار دیگر از روی این سطح جهش کند، گاوها تلاش خواهند کرد تا روند صعودی را ادامه دهند. از طرف دیگر اگر سطح حمایت 388 دلار شکسته شود، شرایط نمودار به نفع خرس‌ها تغییر خواهد کرد.

تحلیل قیمت اتریوم، 26 اکتبر (5 آبان)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
ماینرهای اتریوم قصد فروش ندارند ماینرهای اتریوم قصد فروش ندارند