خانه تحلیل قیمت تحلیل قیمت اتریوم، 30 اکتبر (9 آبان)

تحلیل قیمت اتریوم، 30 اکتبر (9 آبان)

تحلیل قیمت اتریوم، 30 اکتبر (9 آبان)
زمان مطالعه : 1 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

قیمت بیت‌کوین در حال تجربه کردن فراز و فرودهای پی در پی است و این روند حتی در بازار آلت کوین ها نیز منعکس شده است. اتریوم، دومین رمزارز بزرگ بازار کریپتو نیز شاهد افت قیمت بوده است و در زمان نوشتن این مطلب باز هم کاهش یافته است.

قیمت فعلی اتریوم در یک نقطه ی حمایت مهم در 382 دلار قرار دارد این در حالی است که تریدرها به تلاش و عقب نشینی خود ادامه می دهند. با این وجود، نشانه های شکست این کوین زیر این سطح مشهود است.

شیب قیمت در یک کانال نزولی قرار دارد. اگرچه به طور کلی می توان از این روند انتظار شکست در سمت صعودی را داشت، بازار اتریوم نشانه های خرسی را منعکس می کند.

در حالی که تریدرها در سطح 382 دلار سعی می کنند ارزش این ارز دیجیتال را بالاتر ببرند، اما این کار فقط می تواند موقت باشد چون اتر به سقوط چشم دوخته است که این نشان می دهد باز کردن یک short position و نگهداشتن stop loss کمی بالاتر عاقلانه باشد چون ممکن است قبل از سقوط شاهد یک افزایش قیمت جزئی باشیم.

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت اتریوم 30 اکتبر

تحلیل تصویری تکنیکال قیمت اتریوم 30 اکتبر (9 آبان)

باندهای بولینگر نشان می‌دهند که نوسان بازار در حال افزایش است. این افزایش نوسان با خط سیگنالی حمایت شد که بالای کندل استیک ها بود و نشان از فشار نزولی بود.

در این میان شاخص قدرت نسبی به ناحیه ی اشباع خرید نزدیک شده است و سعی می کند از این ناحیه دور شود، اما  با توجه به افزایش فشاری که در حال تشکیل شده است، نمی تواند زیاد دور شود و نزدیک به 40 باقی می ماند.

با توجه به بازار خرسی بیت کوین و اتریوم، حرکت رو به جلو کمتر است. این اندیکاتورها نشان دهنده ی فشار فروش پیش رو هستند و اتریوم باید قبل از حرکت رو به جلو در این ناحیه دوام بیارود. با توجه به اینکه قراردادهای آپشن اتریوم امروز منقضی می شوند، تریدرها باید خود را برای تاثیر آن آماده باشند.

 

تحلیل قیمت اتریوم، 30 اکتبر (9 آبان)

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
مدیر عامل Grayscale: بیت‌کوین اهمیتی به نتیجه انتخابات آمریکا نمی‌دهد! مدیر عامل Grayscale: بیت‌کوین اهمیتی به نتیجه انتخابات آمریکا نمی‌دهد!