خانه اخبار ارزها اخبار اتریوم سومین تراکنش اتریوم با کارمزد میلیونی!

سومین تراکنش اتریوم با کارمزد میلیونی!

سومین تراکنش اتریوم با کارمزد میلیونی!
زمان مطالعه : 2 دقیقه
پوریا زعیم زاده پوریا زعیم زاده

سومین تراکنش اتریوم با کارمزد بسیار بالا توسط کارشناسان حوزه ارز دیجیتال تایید شده است. در این تراکنش 2,310 اتریوم (ETH) با کارمزد بالا به میزان 540,000 دلار معامله شد. این تراکنش با گذشت کمتر از 24 ساعت از دو معامله اول انجام شد که بیشتر از 5.2 میلیون دلار (هر تراکنش با 10,668.73 اتریوم) ارزش داشت و توانست در بلاک چین اتریوم پردازش شود. حال باید با خود بپرسیم که آیا در این معامله بیش از یک نفر حضور داشته است یا خیر؟

یک اتفاق عجیب

علیرغم دو تراکنش قبلی، حجم تراکنش این معامله جدید به میزان 3,221 اتریوم می باشد که ارزش آن بسیار بیشتر از کارمزد این تراکنش است. موضوع جالب توجه این است که این تراکنش با آدرس قبلی خود فرستاده نشده، بلکه با آدرسی کاملا جدید با نام (MiningPoolHub: Old Adress 7) ارسال شده است.

بیشتر بخوانید: کارمزد 20,000 دلاری یک کاربر لایت کوین related_content

در همان زمان، تعداد زیادی تراکنش های کوچکتر به این آدرس و همان گیرنده قبلی فرستاده شده بود، با این وجود تمام تراکنش های دیگر تعداد کمی اتریوم را با کارمزدهای مختلف بین 0.0005 تا 0.29 اتر در بر می گرفتند. به طور کلی تراکنشی با کارمزد 0.29 اتریوم ممکن است یک تراکنش گران و سنگین محسوب شود، اما هرگز قابل مقایسه با تراکنشی با کارمزد نیم میلیون دلار نیست.

تلاشی برای سرقت

دونی ون (Dovney Wan) بنیانگذار کمپانی Primitive Ventures با شرکت در این مصاحبه به مخاطبان گفت، این موضوع بیشتر شبیه به یک پیام به ما بود و احتمال این که این مبلغ زیاد به طور اشتباه به آن آدرس ذکر شده فرستاده شده بسیار کم است.

blockquote

جالب اینجاست که تراکنش غیر عادی اتریوم با کارمزدی بیش از 2 هزار اتریوم انجام شده است، در حالی که دو تراکنش قبلی هر کدام دارای بیش از 10 هزار کارمزد اتریوم بوده اند. من حدس می زنم که خدمات مربوط به صرافی، کیف پول ها و اتریوم ها توسط یک هکر به سرقت رفته اند.دونی ون

blockquote

ورودی زیاد، بدون هیچ خروجی

آدرس دریافتی دارای بیش از 2,000 تراکنش است که تاریخ این معاملات به سه سال قبل برمی گردد و تقریبا در همه آنها حداقل مقدار اتریوم به کیف پول منتقل شده است. تنها یک انتقال خروجی انجام شده در دو سال پیش اتفاق افتاده است و آخرین تراکنش انجام شده مربوط به فروش توکن های EOS می باشد.

همچنین به این آدرس حداقل چهار تراکنش دیگر نیز در طول 12 ماه گذشته ارسال شده که کارمزد این تراکنش ها هزاران دلار بوده است.

سومین تراکنش اتریوم با کارمزد میلیونی!

1
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

دیدگاه کاربران

شاید بخواهید بدانید
مدل انباشت به جریان برای بیت کوین اشتباه است! ویتالیک بوترین: مدل انباشت به جریان برای بیت کوین اشتباه است!