خانه اخبار ارزها اخبار اتریوم به عقیده ویتالیک بوترین، اتریوم 2 موضوعی چالش برانگیز خواهد بود

به عقیده ویتالیک بوترین، اتریوم 2 موضوعی چالش برانگیز خواهد بود

به عقیده ویتالیک بوترین، اتریوم 2 موضوعی چالش برانگیز خواهد بود
زمان مطالعه : 2 دقیقه
کیمیا رئیسی کیمیا رئیسی

ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم، اعلام کرد که برخی از برنامه های اتریوم موفقیت آمیز بوده و برخی دیگر با شکست روبرو خواهند شد اما به طور کلی روند این پروژه، صعودی خواهد بود.

او آزادانه اعتراف می‌کند که اجرایی کردن اتریوم 2.0، از نظر فنی بسیار سخت تر از آنچه انتظار می‌رود، می باشد. او 16 آگوست در این مورد با Samson Mow، ایده آل گرایی در زمینه بیت‌کوین، در پادکست پیتر مک کارماک ، گفتگو کرد. در طی این گفتوگو، اختلافات بین شبکه های بیت‌کوین و اتریوم و اینکه آیا این دو ارز می‌توانند به وعده های خود عمل کنند، مورد بررسی قرار گرفت.

مک کورماک که عقیده ای شبیه به سامسون دارد از بوترین پرسید:

می‌دانید که اتریوم به پروژه ای سخت تر از آنچه در ابتدا پیش بینی کرده اید، تبدیل شده است و با ادامه این روند به جایی می‌رسد که برگشتی وجود نخواهد داشت؟ بوترین در پاسخ گفت که اجرایی کردن اتریوم 2.0، از نظر فنی بسیار مشکل است. مک کارماک در ادامه گفت که این پروژه نقص اساسی ندارد. بنابراین تکمیل فرایند آن غیر ممکن نیست. فقط کمی زمان لازم است.

ویتالیک افزود که برنامه های موفق و ناموفق اتریوم از جنبه های مختلفی با یکدیگر متفاوتند. اگر اتریوم وارد فضایی شود و معلوم شود که در واقع برای آن فضا مناسب نیست، برنامه های نامناسب متوقف می‌شوند. در همین حال، بخش های دیگر ادامه خواهند داد. 

بیشتر بخوانید: ویتالیک بوترین: مدل انباشت به جریان برای بیت کوین اشتباه است! related_content

پیش از این سامسون موو، از طرفداران اتریوم درباره نوسانات بازار اتریوم در پی جاه طلبی ها و اهداف پروژه، انتقاد کرده بود. البته این آزمون و خطا ها ممکن است به نتایج مثبتی برسند. سپس گفت که بسیاری از مردم باور دارند که اتریوم پول است و با بیت کوین رقابت می‌كند. سامسون هنوز نمی داند دقیقا اتریوم چیست و با چه ارزی رقابت می‌کند. آیا اتریوم  یک کامپیوتر جهانی است؟ آیا نوعی پول است؟

البته ویتالیک به شدت مخالف این تصور است که اتریوم شبیه به پول است و گفت که برنامه های غیر مالی، از ابتدای شروع، بخشی جدایی ناپذیر از پروژه بوده اند. وی افزود که نه او و نه بنیاد اتریوم این ارز را به پول تشبیه نکرده‌اند و این موضوع ربطی به آن‌ها ندارد.

 

به عقیده ویتالیک بوترین، اتریوم 2 موضوعی چالش برانگیز خواهد بود

2
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

دیدگاه کاربران

شاید بخواهید بدانید
بلومبرگ: تنها یک اتفاق غیرمنتظره می‌تواند از ادامه رشد بیت‌کوین جلوگیری کند! بلومبرگ: تنها یک اتفاق غیرمنتظره می‌تواند از ادامه رشد بیت‌کوین جلوگیری کند!