خانه اخبار ارزها اخبار اتریوم سرویس بلاکچین آمازون از اتریوم پشتیبانی می‌کند

سرویس بلاکچین آمازون از اتریوم پشتیبانی می‌کند

سرویس بلاکچین آمازون از اتریوم پشتیبانی می‌کند
زمان مطالعه : 3 دقیقه
میهن بلاکچین میهن بلاکچین

کاربران سرویس‌های وب آمازون قادر خواهند بود به نودهای بلاکچین اتریوم دسترسی داشته باشند و از این طریق به شبکه اصلی و سایر شبکه‌های آزمایشی Ethereum متصل شوند.

بر اساس گزارش سرویس وب آمازون (AWS) کاربران می‌توانند به وسیله بلاک چین مدیریت‌شده آمازون به نودهای شبکه اتریوم دسترسی داشته باشند و علاوه بر شبکه اصلی آن، به شبکه‌های آزمایشی Ropsten و Rinkeby متصل شوند. این برنامه مدعی شده است که دسترسی ایمن به این شبکه را از طریق APIهای متن‌باز و استاندارد اتریوم فراهم می‌آورد.

این شرکت اعلام کرده است که:

 

blockquote

بلاکچین مدیریت‌شده آمازون سلامت نودها را بررسی می‌کند و نودهای ناسالم را جایگزین خواهد کرد. همچنین به‌روزرسانی برنامه اتریوم را به صورت خودکار انجام می‌دهد تا سطح دسترسی زیرساخت‌های این شبکه برای کاربران بهبود پیدا کند. علاوه بر برنامه‌های دیفای، محصولاتی که توسط مشتریان ساخته می‌شوند (مانند ابزارهای بررسی قراردادهای هوشمند) نیز می‌توانند از این سرویس مقیاس‌پذیر استفاده کنند.

blockquote

Amazon برای اولین بار در آوریل ۲۰۱۹ سرویس بلاکچین مدیریت‌شده آمازون را راه‌اندازی کرد و در آن زمان اعلام کردند که کاربران قادر خواهند بود در سازمان‌های خود با استفاده از قالب‌های متن باز اتریوم و هایپرلجر، شبکه‌های بلاکچین را راه‌اندازی کنند. این سرویس مدعی شده بود که با استفاده از آن دیگر نیازی به سختی‌هایی مانند تدارک سخت‌افزار، نصب نرم‌افزار، ایجاد و مدیریت گواهی‌های کنترل دسترسی و تنطیمات شبکه نخواهد بود.

این خبر درست بعد از یک ماه از اعلام کناره گیری جف بزوس از سمت مدیریت آمازون در پایان سه ماهه سوم ۲۰۲۱ منتشر شده است. اندی جسی، مدیر کنونی سرویس‌های وب آمازون جایگزین او خواهد شد. 

سرویس بلاکچین آمازون از اتریوم پشتیبانی می‌کند

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
ایلان ماسک: کلاهبرداران دست از سر ارزهای دیجیتال برنمی‌دارند ایلان ماسک: کلاهبرداران دست از سر ارزهای دیجیتال برنمی‌دارند