خانه اخبار ارزها اخبار اتریوم تحلیل قیمت اتریوم؛ آیا اتر به ۱۵۰۰ دلار خواهد رسید؟

تحلیل قیمت اتریوم؛ آیا اتر به ۱۵۰۰ دلار خواهد رسید؟

تحلیل قیمت اتریوم؛ آیا اتر به ۱۵۰۰ دلار خواهد رسید؟
زمان مطالعه : 2 دقیقه
میهن بلاکچین میهن بلاکچین

اتریوم پتانسیل ادامه روند صعودی تا بالای ۱۵۰۰ دلار را دارد. دومین ارز دیجیتال بزرگ دنیا، با شکستن خط روند بالایی خود، وارد قیمت بالاتر از کانال تثبیت خود شده است. همانطور که پیداست، این کانال یک مثلث افزایشی است که تریدرها آن را به عنوان یک اندیکاتور ادامه دهنده روند صعودی در نظر می‌گیرند.

مثلث افزایشی زمانی پدیدار می‌شود که یک دارایی، در میان یک خط مقاومت افقی و یک خط روند افزایشی نوسان می‌کند. بنابراین، اگر دارایی قبل از شکل گیری این مثلث به صورت صعودی معامله شود، پتانسیل ادامه روند با شکست خط مقاومت افقی، بیشتر می‌شود. معمولا بریک اوت در نزدیکی حرکت صعودی قبلی اتفاق می‌افتد.

شکل گیری الگوی مثلث افزایشی در نمودار اتریوم

با افزایش قیمت ناگهانی اتر از ۷۵۷ دلار به ۱۱۶۹ دلار، الگوری مثلث افزایشی در نمودار این کوین به وجود آمده است. این الگوی مثلث، یک مقاومت افقی در حدود قیمت ۱۱۲۷ دلار تشکیل داده است. نرخ مبادله ETH/USD در روز چهارشنبه به زمان بازارهای اروپا، این سطح را به سمت بالا شکسته و به قیمت ۱۱۷۰ دلار رسیده است. البته اکنون در زمان نگارش این مطلب، قیمت اتر به ۱۱۳۱ دلار رسیده است.

آشنایی با تحلیل تکنیکال

قیمت کوین اتر به محدوده مشخص شده در چارت وارد شده است. این نشان دهنده کاهش ارسال ETH/USD با توجه به افزایش احساسات فروش در بازار است. پس تریدرهایی که دیدگاه کوتاه مدت دارند، از افزایش قیمت این جفت ارز در روز چهارشنبه، سود کسب می‌کنند. با این حال، قیمت همچنان در بالای خط مقاومت افقی قرار دارد و بنابراین پتانسیل حرکت صعودی را دارد.

افزایش قیمت اتر تا ۱۵۰۰ دلار

شکست بعدی در محدوده قیمت فعلی، باید در ۱۱۶۸ دلار اتفاق بیافتد. شکست این قیمت می‌تواند توجه تریدرها را به بریک اوت در این کانال افزایشی جلب کند. پایه پرچم این الگو، در حدود قیمت ۳۹۵ دلار شکل گرفت و این می‌تواند قیمت را تا بیش از ۱۵۰۰ دلار افزایش دهد.

شواهد بیشتر برای پتانسیل حرکتی اتر، تقاضای خرده فروش‌هاست. الکس ساندرز بنیانگذار Nugget News یک نمودار حجم معاملات اتریوم و بیت کوین را از منبع ItBit (یک پلتفرم دارایی دیجیتال که مالکیت آن با تامین کننده خدمات کریپتویی پی پال، یعنی Paxos است) به اشتراک گذاشته و گفته:

 

blockquote

تقاضای خرد برای اتر و بیت کوین افزایش بسیار زیادی داشته و حجم معاملات روزانه آنها را به ۱۱۰ میلیون دلار رسانده است. عموم مردم در حال یافتن اشکال در پول اینترنتی هستند، در حالی که موج سرمایه‌های سازمانی در حال سرازیر شدن به این حوزه است.

blockquote

تحلیل قیمت اتریوم؛ آیا اتر به ۱۵۰۰ دلار خواهد رسید؟

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
چه تفاوت هایی بین دوجی (Doji) و‌ Spining Top وجود دارد؟ چه تفاوت هایی بین دوجی (Doji) و‌ Spining Top وجود دارد؟