خانه اخبار ارزها اخبار اتریوم آیا فصل اتریوم نزدیک است؟

آیا فصل اتریوم نزدیک است؟

آیا فصل اتریوم نزدیک است؟
زمان مطالعه : 3 دقیقه
xblockchain xblockchain

با عبور قیمت ETH از ناحیه مقاومت کلیدی در تراز ۱۰۰۰ دلار اینگونه به نظر می‌رسد که شرایط، برای تحقق فصل اتریوم در ادامه سال مهیا شده است.

بیت کوین (Bitcoin) به دلایل بسیار زیادی در مرکز توجه قرار گرفته است. قیمت روزانۀ بیت کوین و روند روزانه بازار نشان دهنده هیجان است. به تازگی رمزارزهای دیگر با مقاومت‌های اصلی خود رو به رو شده و شمار زیادی از این رمزارزها نیز رشد قابل توجهی داشته‌اند. بیت کوین، بالاترین قیمت تمام دوران خود را در تراز ۴۱ هزار دلار تجربه کرده است. در کنار بیت کوین، دومین رمزارز بزرگ جهان یعنی اتریوم (Ethereum) قرار دارد که برای سرمایه گذاری معامله گران بسیار با ارزش است.

اتریوم خود را برای انفجار بزرگی در هفته‌های ﺁینده ﺁماده می‌کند. اتریوم نیز همچون بیت کوین رشد قابل توجهی را از سال گذشته تا کنون تجربه کرده است. در دوره‌‌های گذشته، تحلیل‌گران نهادی وسوسه انگیزترین عملکرد را برای اتریوم پیش‌بینی کرده بودند. هم‌اکنون نیز تحلیل گران اعلام کرده‌اند که موشک اتریوم در بهترین وضعیت برای پرتاب به ماه قرار دارد.

در حال حاضر اتریوم در تراز ۱۰۸۸ دلاری معامله می‌شود. این در شرایطی است که ETH بیشتر از ۲ درصد از تراز قمیتی ۱۳۰۰ دلار سقوط کرده است. اتریوم در تلاش‌های پیشین خود برای پشت سر گذاشتن تراز ۱۳۰۰ دلاری نتوانسته‌ است بر فشارهای شدید وارد شده از سوی فروشندگان فائق آید و در عبور قاطع از این تراز ناموفق عمل کرده است. فشار فروش بیت کوین و اتریوم طی روز گذشته باعث شد تا این دو رمزارز اصلاح بزرگی را تجربه کنند. اما بالاخره خریداران موفق شدند از ریزش بیش از حد این دو رمزارز جلوگیری کنند.

با این حال به نظر می‌رسد که هر دوی این رمزارزها در مسیر درست خود قرار گرفته باشند و بتوانند دوباره قله‌هایی را که قبلا به آنها رسیده بودند را فتح کنند. طبق گفته تحلیل گران متعددی، قیمت ETH توانایی عبور از تراز ۲ هزار دلار را خواهد داشت. خریداران اتریوم در حال فشار آوردن به این رمزارز هستند تا بتوانند آن را مجبور به صعود کنند. یکی از تحلیل گران موفق در توییتر خود با انتشار مطلبی به این موضوع اشاره کرده که روند جدید اتریوم پس از اصلاح بزرگش در مسیر درستی قرار گرفته و به زودی با فصل صعود اتریوم و عبور آن از تراز ۲ هزار دلار مواجه خواهیم شد.

یکی دیگر از سرمایه گذاران موفق بازار رمزارزها و تولیدکنندگان محتوای وب سایت یوتیوب اعلام کرده که قیمت اتریوم حداقل تا تراز ۱۰ هزار دلار رشد خواهد کرد. وی در ادامه افزود که جهش شدید آلتکوین‌ها نیز در راه است و سرمایه گذاران می‌توانند نگاه وسیعی به سرمایه گذاری در بازار آلتکوین‌ها نیز داشته باشند.

آیا فصل اتریوم نزدیک است؟

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
بریتانیا به شرکت‌های ارز دیجیتال اعلام کرد: یا مجوز بگیرید یا تعطیل کنید! بریتانیا به شرکت‌های ارز دیجیتال اعلام کرد: یا مجوز بگیرید یا تعطیل کنید!