خانه اخبار ارزها اخبار اتریوم 500 دلار می‌تواند کف قیمت اتریوم تا پایان سال جاری باشد

500 دلار می‌تواند کف قیمت اتریوم تا پایان سال جاری باشد

500 دلار می‌تواند کف قیمت اتریوم تا پایان سال جاری باشد
زمان مطالعه : 2 دقیقه
نادیا سالب زاده نادیا سالب زاده

امروز گاوها سعی کردند ضررهای اخیر ناشی از موج گسترده فروش در بازار را جبران کنند و بدین ترتیب، اتریوم نشانه‌های قدرت قابل ملاحظه ای از خود نشان داد و به سمت 550 دلار حرکت کرد.

این در حالی است که بیت‌کوین نیز تا حدودی نشانه‌های قدرت را نشان می‌دهد. به نحوی که پس از ریزش اخیری که قیمت آن را به پایین‌ترین سطح در 16400 دلار کشاند، اکنون به سمت 18000 دلار پیش می‌رود.

بیت‌کوین مشخصاً نسبت به اتریوم و کل بازار ارزهای دیجیتال پیشگام است. به نظر می‌رسد عکس العمل شدیدی که هر دو دارایی پس از لمس پایین‌ترین سطح محلی خود نشان دادند، به نفع گاوها نیست.

بیشتر بخوانید: تحلیل قیمت اتریوم، 28 نوامبر (8 آذر) related_content

یک تحلیلگر خاطرنشان می‌کند که احتمالاً اتریوم در کوتاه مدت روند صعودی بیشتری را تجربه خواهد کرد، زیرا با حرکت گاوها برای در دست گرفتن کنترل روند حرکت این ارز، ظاهراً هیچ نشانه‌ای دال بر کند شدن شتاب حرکت اتریوم به چشم نمی‌خورد.

او معتقد است که ثابت خواهد شد که سطح 500 دلار یک کف قیمت دراز مدت محلی برای این ارز دیجیتال است و تا پایان سال این ارز از این سطح صعود خواهد کرد. به علاوه، این احتمال وجود دارد که اتریوم بین این کف قیمت و سطح قیمت فعلی خود به یک مرحله تحکیم وارد شود که باعث تقویت هر نوع روند صعودی در اوایل سال 2021 می گردد.

خریداران 600 دلار را هدف قرار می دهند و این نشانه قدرت اتریوم است

در زمان نگارش این مطلب، اتریوم با 6.5 درصد رشد، با قیمت 550 دلار ترید می‌شود که نشانگر صعودی قابل توجه از کف قیمت 490 دلاری است که بعد از فروش گسترده این ارز لمس شد.

دفاع سرسختانه سطح 500 دلاری توسط گاوها نشان می‌دهد که این یک سطح حمایتی قوی است که می‌تواند همچنان به تقویت پرایس اکشن آن در هفته‌های آینده ادامه دهد. تا زمانی که اتریوم بالاتر از سطح 500 دلار تحکیم شود و آن را به عنوان یک سطح حمایتی قوی تأیید کند، به احتمال قوی روند صعودی بیشتری را در آینده شاهد خواهد بود.

احتمالاً اتریوم تا پایان سال 2020 روند صعودی بیشتری را پیش می گیرد

یک تریدر با صحبت درباره چشم انداز بالقوه اتریوم توضیح می‌دهد که انتظار دارد اتریوم طی هفته‌های آتی و تا پایان سال، یک روند صعودی جدی را آغاز کند. وی افزود که به عقیده او 500 دلار می تواند یک کف قیمت محلی بلند مدت برای اتریوم باشد که به تقویت روند صعودی بعدی آن کمک خواهد کرد.

در انتها باید گفت که پرایس اکشن کوتاه مدت اتریوم به احتمال زیاد به حرکات قیمت بیت‌کوین وابسته خواهد بود که در حال حاضر به نفع گاوهاست و رمزارز برتر بازار را به سمت 18000 دلار سوق می‌دهد.

500 دلار می‌تواند کف قیمت اتریوم تا پایان سال جاری باشد

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
تحلیل قیمت بایننس کوین، 5 دسامبر (15 آذر) تحلیل قیمت بایننس کوین، 5 دسامبر (15 آذر)