خانه اخبار ارزها اخبار اتریوم تراکنش‌های روزانه اتریوم، از مرز یک میلیون رد شد!

تراکنش‌های روزانه اتریوم، از مرز یک میلیون رد شد!

تراکنش‌های روزانه اتریوم، از مرز یک میلیون رد شد!
زمان مطالعه : 1 دقیقه
محمد شعبانی محمد شعبانی

​​​​​​​تراکنش‌های ثبت شده روزانه روی شبکه اتریوم دیروز (۲۸ ژوئن) از یک میلیون هم فراتر رفت. با توجه به داده‌های گزارش‌شده توسط کاوشگر بلاک اتریوم، Etherscan، این اتفاق برای اولین بار پس از ماه مِی ۲۰‍‍۱۸ رخ داده است.

براساس اطلاعات Etherscan، در ۲۸ ژوئن ۲۰‍۱۸ به طور دقیق ۱,۰۰۴,۱۷۰ تراکنش روی بلاک چین اتریوم به ثبت رسیده است. آخرین بار این اتفاق در می ۲۰۱۸ افتاده بود. با این وجود، سطح فعلی هنوز به طور قابل‌ توجهی کم‌تر از اوج معاملات روزانه ثبت‌شده در ۴ ژانویه سال گذشته می‌باشد.

ارزش معاملات زنجیره‌ای در دسامبر ۲۰۱۸ به یک تراکنش ماهانه در سطح بالا رسید. در آن ماه ۱۱۵ معامله داخل زنجیره‌ای به ثبت رسید که به دنبال یک هارد فورک ناشی از  هک DAO در سال ۲۰۱۶ بود.

همان طور که Diar (یک کمپانی تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال)، در آن زمان گزارش داد، حجم تراکنش‌های اتریوم در برنامه‌های غیرمتمرکز رکورد جدیدی را به مقدار ۷۷۶,۰۰۰ در ماه آوریل ثبت کرده است. در پایان ماه آوریل 2019، خبرنامه صنعتی Diar همچنین اشاره کرد که معاملات زنجیره‌ای بر روی شبکه بیت‌کوین (BTC)، پس از یک سال، طی این ماه افزایش یافته است.

یک تاجر کهنه‌کار و نویسنده، پیتر برانت، جدیدا پیش‌بینی کرده که بیت کوین به رشد خود ادامه خواهد داد اما آلت کوین‌هایی مانند اتریوم سودی را احساس نخواهند کرد.

تراکنش‌های روزانه اتریوم، از مرز یک میلیون رد شد!

1
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

دیدگاه کاربران

شاید بخواهید بدانید
تاثیر بانک مرکزی آمریکا و بورس اوراق بهادار، در خرید و فروش ارزهای دیجیتال تاثیر بانک مرکزی آمریکا و بورس اوراق بهادار، در خرید و فروش ارز‌های دیجیتال