خانه اخبار ارزها اخبار اتریوم رالی اتریوم ادامه دارد؛ قیمت اتر 10 درصد دیگر افزایش یافت

رالی اتریوم ادامه دارد؛ قیمت اتر 10 درصد دیگر افزایش یافت

رالی اتریوم ادامه دارد؛ قیمت اتر 10 درصد دیگر افزایش یافت
زمان مطالعه : 1 دقیقه
آکادمی هلاکویی آکادمی هلاکویی

اتریوم همچنان هفته خوبی را سپری می کند. قیمت این ارز امروز 10 درصد دیگر افزایش یافته و به این ترتیب رشد آن طی هفت روز گذشته به 66 درصد رسید.

در ساعات اولیه صبح امروز قیمت اتر از 1225 دلار به حدود 1280 دلار رسید و یک گام دیگر به شکست رکورد تاریخی 1432 دلار 13 ژانویه 2018 نزدیک تر شد. این رالی صعودی همچنان ادامه یافته و هم زمان با نگارش این مطلب، اتر با قیمت 1318 دلار (11.51+%) در حال ترید شدن است.

عملکرد بقیه بازار نیز امروز خوب بوده است. اوایل هفته جاری به لطف موفقیت های پی در پی بیت کوین، برای اولین بار ارزش کل بازار رمزنگاری از مرز 1 تریلیون دلار عبور کرد. قیمت بیت کوین در این هفته تقریبا 25٪ افزایش یافته است.

در مورد ادعای یک نهنگ اتریوم درخصوص پوزیشن لانگی با ارزش بیش از 1 میلیارد دلار در Bitfinex، نگرانی زیادی ایجاد شده است. ادعای داشتن یک پوزیشن لانگ در Bitfinex به معنای پرداخت همه وام هایی که در ابتدا برای افزایش دسترسی به ETH گرفته شده و ادامه هودل کردن این دارایی می باشد.

برخی از صاحب نظران این حوزه معتقدند که این بدان معناست که نهنگی که دامپ ناگهانی آن می تواند آسیب جدی به بازار وارد کند، قصد دارد ETH خود را همچنان نگه دارد زیرا انتظار دارند که این جریان صعودی همچنان ادامه داشته باشد.

ولی داریوس سیت (Darius Sit) موسس شرکت QCP، می گوید این نهنگ فقط قصد دریافت سود دارد نه چیزی بیشتر.

رالی اتریوم ادامه دارد؛ قیمت اتر 10 درصد دیگر افزایش یافت

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
بیت کوین اکنون ارزش نیمی از نقره جهان را دارد بیت کوین اکنون ارزش نیمی از نقره جهان را دارد