خانه اخبار اخبار تکنولوژی شناسایی چهره، برای کاهش کلاهبرداری از طریق بیت‌کوین در رسانه های اجتماعی

شناسایی چهره، برای کاهش کلاهبرداری از طریق بیت‌کوین در رسانه های اجتماعی

شناسایی چهره، برای کاهش کلاهبرداری از طریق بیت‌کوین در رسانه های اجتماعی
زمان مطالعه : 3 دقیقه
کیمیا رئیسی کیمیا رئیسی

به گفته Rod Hsu، بنیانگذار پلتفرم ارز دیجیتال Coincurve، شناسایی چهره، کلاهبرداری هایی ممکن است از طریق بیت‌کوین صورت بگیرد را کاهش می‌دهد.

هسو طی مصاحبه ای با Cointelegraph گفت: بیت‌کوین نوعی ارز الکترونیکی غیرقابل برگشت و تا حدودی ناشناس است. همین ناشناخته بودن، این ارز را برای کلاهبرداران جذاب می کند. از طرف دیگر این ذهنیت منفی که کلاهبرداران ایجاد کرده اند، باعث شده بسیاری، از سرمایه گذاری در بازار بیت‌کوین، دلسرد شوند. 

بیشتر بخوانید: مقایسه سرمایه گذاری در طلا و بیت کوین related_content

با توجه به ماهیت این موضوع، مردم شاهد کلاهبرداری و بیت کوین های تقلبی خواهند بود. در هر دو روش پرداخت سنتی یا بیت‌کوین، فرد موظف است شرایط را درک کرده و قانون آن را رعایت کند. با آگاهی بیشتر مردم از این طرح ها و افزایش اطلاعات در زمینه بیت‌کوین،  این ذهنیت منفی رفته‌رفته کاهش می‌یابد.

تشخیص چهره و تجربه ای بهتر برای کاربران

هسو برای مقابله با تخلف در این زمینه، تشخیص چهره را راه حلی مناسب می داند چرا که برای هر فرد منحصر به فرد است. او می‌گوید که این سیستم، فقط در حد یک عکس ساده نیست و مشخصات بیولوژیکی انسان را اندازه گیری می‌کند. این نوع تشخیص چهره، هویت و مشخصات فرد را از زوایای مختلف به صورت آنلاین بررسی می‌کند. بنابراین تخلف در آن برای فرد کلاهبردار بسیار سخت می‌شود.  

رعایت حریم شخصی در سیستم های تشخیص هویت

هسو تاکید دارد که رعایت حریم خصوصی کاربران طی فرایند تشخیص چهره، بسیار مهم است. او بر این باور است که در طی بالا بردن رضایت و امنیت کاربران، اصول اخلاقی نادیده گرفته می‌شود. کاربران باید از نحوه کنترل، ذخیره سازی، اشتراک گذاری، نحوه استفاده، دسترسی و توانایی حذف اطلاعات هویتی در هر زمان مطلع باشند. امنیت با اجرای پروتکل های بی خطر و ذخیره اطلاعات در ارتباط است. این الزامات متناسب با سن افراد، متغیر است.

blockquote

ما باید هنگام استفاده از فناوری های جدید، مانند تشخیص چهره، این ملاحظات را در نظر بگیریم زیرا تاثیر بسزایی بر تجربه کاربران در مورد امنیت و ساختار اجرایی دارد.هسو

blockquote

شناسایی چهره، برای کاهش کلاهبرداری از طریق بیت‌کوین در رسانه های اجتماعی

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
سرنخ‌های کلاهبرداری‌های بیت‌کوین همگی به سازمانی در مسکو ختم می‌شوند سرنخ‌های کلاهبرداری‌های بیت‌کوین همگی به سازمانی در مسکو ختم می‌شوند