خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین کامرون وینکلووس: کمربندها را ببندید، به ماه می‌رویم!

کامرون وینکلووس: کمربندها را ببندید، به ماه می‌رویم!

کامرون وینکلووس: کمربندها را ببندید، به ماه می‌رویم!
زمان مطالعه : 1 دقیقه
پوریا زعیم زاده پوریا زعیم زاده

رمزارز برتر بازار ارزهای دیجیتال با یک افزایش روبه رشد قیمت مواجه شده است و شاهد شکسته شدن سد 14000 دلار و عبور از نقطه 15000 دلار در چند روز اخیر بوده است. همزمان با این رویداد، جامعه ارزهای دیجیتال سرگرم پیش‌بینی بازار گاوی بزرگی هستند که از ابتدای سال انتظارش را داشتند.

بازار بیت‌کوین رونق گرفته و مسیر خوبی را شروع کرده است

چند تن از افراد معروف حوزه ارزهای دیجیتال همچون کامرون وینکلووس نیز خود را برای اظهار نظر درباره بازار بیت‌کوین آماده کرده است. دوقلوهای وینکلووس، کامرون و تایلر وینکلووس، جزء اولین مدافعان بیت‌کوین هستند که میلیاردها دلار از این رمزارز کسب درآمد کرده‌اند. کامرون وینکلووس در توئیت اخیر خود گفت که بیت‌کوین واقعا به سمت ماه می‌رود.

در چند روز گذشته، قیمت بیت‌کوین با یک شلیک 15 درصدی از 13500 دلار به قیمت فعلی 15500 دلار پرتاب شد. بر اساس CoinMarketCap، ارزش بازار بیت‌کوین در هفت روز گذشته 17 درصد افزایش یافته است. بسیاری از افراد جامعه بیت‌کوین بر این باورند که بیت‌کوین هنوز قصد آرام شدن ندارد. کامرون نیز فکر می کند از آنجا که این کوین از 15000 دلار عبور کرد، حال زمان آن فرا رسیده که بیت کوین 16000 دلار را لمس کرده و مسیر مناسبی را برای رسیدن به بالاترین قیمت ثبت شده خود تعیین کند.

آیا این همان بازار گاوی است که مدتها منتظرش بودیم؟

با نگاهی به نمودارهای CoinMarketCap متوجه می‌شویم که بیت‌کوین تنها رمزارزی نیست که صعود را تجربه می کند. بسیاری از رمزارزهای دیگر بازار نیز سبز هستند. اتریوم در هفت روز گذشته شاهد رشد 17 درصدی بوده است.

به نظر می رسد بازار رمزارزها وارد یک بازار گاوی شده و رمزارزهای برتر همچون بیت‌کوین تا کنون به حد انفجار رشد کرده است. بیت‌کوین که از نظر ارزش بازار در بالاترین رتبه قرار دارد در حال حاضر به تسلط 65 درصدی در بازار رسیده است. با این حال، هنوز مشخص نیست آیا این رمزارز رکورد قبلی خود یعنی 20000 دلار را خواهد شکست یا خیر. با توجه به پویایی بازار، هنوز خوش‌بینی زیادی وجود دارد. به گفته کامرون:

 

blockquote

لطفا مطمئن شوید که کمربندهایتان را محکم بسته‌اید چون قرار است به ماه برویم.

blockquote

 

کامرون وینکلووس: کمربندها را ببندید، به ماه می‌رویم!

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
کمپانی گری اسکیل 15.114 واحد دیگر بیت‌کوین به سبد دارایی‌های خود اضافه کرد کمپانی گری اسکیل 15.114 واحد دیگر بیت‌کوین به سبد دارایی‌های خود اضافه کرد