خانه اخبار اخبار جهان استفاده از توکن در شرکت معاملات املاکی Ubitquity

استفاده از توکن در شرکت معاملات املاکی Ubitquity

استفاده از توکن در شرکت معاملات املاکی Ubitquity
زمان مطالعه : 2 دقیقه
سیامک تیموری سیامک تیموری

بنابر گزارش‌های اخیر، Ubitquity، توسعه دهنده پلتفرم بلاک‌چین معاملات املاکی، برای توکنیزه کردن فروش املاک خود، با شرکت Rainier همکاری می‌کند. این پلتفرم، می‌تواند سوابق انتقال را برای شرکت Rainier واقع در واشنگتون، ثبت کند. این شرکت در حال حاضر در تلاش برای انجام انتقالات به کوالیا است.

توکن های ایجاد شده از طریق این پلتفرم، نشان دهنده دارایی‌های مشتری هستند، بنابراین صاحبان این شرکت، فرصت‌های بیشتری برای توسعه ارزش جدید مانند سرمایه‌گذاری در مالکیت کسری در املاک و مستغلات، دارند.

یکپارچه سازی پلتفرم بلاک‌چین شرکت Ubitquity، به مشتریان این امکان را می‌دهد تا با اضافه کردن اطلاعاتی، همه سوابق را به طور دقیق ذخیره کنند.

بیشتر بخوانید: مالک برج الخلیفه (گروه اعمار) درصدد توکنیزه کردن املاک خود بر بستر بلاکچین است! related_content

شرکت Ubiquity در کنار مشارکت با شرکت Rainier، با افزایش تعداد جرایم سایبری روبه‌رو است. هدف این شرکت بازیابی آسان یا استفاده مجدد از داده‌ها، بدون نیاز به تأیید بیشتر است. این شرکت بیان کرد که با محدود کردن این فناوری می‌توان تا حد زیادی از جرایم سایبری جلوگیری کرد چرا که تنها یک منبع واحد وجود دارد که اصلاح آن نیز طولی نخواهد کشید.

در سال گذشته توکنیزه شدن املاک، یکی از پر بحث ترین پروژه‌ها بود. اما تاخیر در این سیستم، باعث به وجود آمدن ابهامات زیادی شد. با این حال، استفاده از فناوری بلاک‌چین برای صنعت ملک و املاک بسیار کارآمد و مناسب است.

استفاده از توکن در شرکت معاملات املاکی Ubitquity

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
به عقیده ویتالیک بوترین، اتریوم موضوعی چالش برانگیز خواهد بود به عقیده ویتالیک بوترین، اتریوم 2 موضوعی چالش برانگیز خواهد بود