خانه اخبار اخبار بلاک چین همکاری شرکت مبتنی بر بلاک‌چین هندی، با صنعت غذایی امارات

همکاری شرکت مبتنی بر بلاک‌چین هندی، با صنعت غذایی امارات

همکاری شرکت مبتنی بر بلاک‌چین هندی، با صنعت غذایی امارات
زمان مطالعه : 2 دقیقه
کیمیا رئیسی کیمیا رئیسی

بازار خرید و فروش Agriota E-Marketplace، این امکان را به شرکت‌های هندی داده تا با استفاده از فناوری بلاک‌چین به شرکت‌های میلیارد دلاری امارات دسترسی داشته باشند. 

صنعت غذایی امارات متحده عربی، در صدد راه اندازی زنجیره عرضه مواد غذایی و محصولات کشاورزی مبتنی بر بلاک‌چین است. 

بنابر گزارشی که در تاریخ 31 آگوست منتشر شد، ایالت متحده امارات به منظور بهبود رابطه بین کشاورزان هندی و صنعت غذایی امارات، از فناوری بلاک‌چین استفاده می‌کند. Agriota، با استفاده از این فناوری نوین برای زنجیره تأمین مواد غذایی از هند، به رشد و توسعه شرکت های فرآوری مواد غذایی، بازرگانان و عمده فروشان در امارات متحده عربی، کمک می‌کند. 

بیشتر بخوانید: استفاده از سیستم بلاک چین برای فرایند رای گیری آنلاین هند related_content

اساساً سیستم بلاک‌چین به کشاورزان هندی این امکان را می‌دهد تا مستقیماً با شرکت‌های صنایع غذایی در امارات متحده عربی در ارتباط باشند و بدون هیچ واسطه و دلالی غلات، دانه‌ها، میوه‌ها، سبزیجات، ادویه جات و ترشی جات را بفروشند. بر اساس داده‌های اداره توسعه صادرات محصولات غذایی و فرآوری شده این کشور، هند در سال 2019 بیش از 1 میلیارد دلار محصولات غذایی خود را  به امارات متحده عربی صادر کرده است.

blockquote

امارات، برنامه ای جامع برای افزایش امنیت غذایی و تسهیل تجارت کشاورزی در نظر گرفته است. هدف این کشور این است که با استفاده از فناوری‌های نوین و حمایت از آنها، به یکی از قطب‌های پیشرو و فعال در صنعت غذایی تبدیل شود.پاوان کاپور، سفیر هند در امارات متحده عربی

blockquote

با حمایت و پشتیبانی مرکز خرید و فروش عمده کالای دبی و شرکت فناوری اطلاعات CropData، این پروژه توانسته امنیت عرضه محصولات ود را دو چندان کند. لازم به ذکر است که مرکز خرید و فروش عمده کالای دبی، در سال 2002، به منظور تأمین زیرساخت های مالی و جذب علاقمندان به تجارت جهانی کالا‌های این کشور، تاسیس شد. 

خوشبختانه، بسیاری از شرکت های مبتنی بربلاک‌چین برای افزایش کارایی و کمک به کشاورزان، با صنعت کشاورزی همکاری می‌کنند. 

به گزارش کوین‌تلگراف در ماه جولای، یکی از بزرگترین سازمان‌های تولید کننده مزرعه هند، در حال به کارگیری فناوری بلاک‌چین برای کمک به کشاورزان روستایی است. در ماه می، یک شرکت تازه تاسیس مبتنی بر بلاک‌چین، توافق نامه ای را برای ایجاد بازار کالا به کالا امضا کرد. هدف این شرکت افزایش درآمد روستاییان و کشاورزان و تسهیل فرایند خرید و فروش بوده است. 

همکاری شرکت مبتنی بر بلاک‌چین هندی، با صنعت غذایی امارات

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
نظارت دولتی ارز‌های دیجیتال نظارت دولتی ارز‌های دیجیتال