خانه اخبار ارزها پشتیبانی GateHub از XRP با وجود مشکلات حقوقی آن

پشتیبانی GateHub از XRP با وجود مشکلات حقوقی آن

پشتیبانی GateHub از XRP با وجود مشکلات حقوقی آن
زمان مطالعه : 1 دقیقه
زوم ارز زوم ارز

GateHub آخرین شرکت رمزنگاری است که علیرغم مشکلات حقوقی Ripple با SEC ، ادامه پشتیبانی از XRP را اعلام کرده است.از آنجایی که ریپل با اتهامات قانونی جدی در رابطه با ارز دیجیتال خود روبرو است ، بسیاری از سیستم عامل های رمزنگاری تصمیم گرفته اند پشتیبانی از ریپل را تا زمان حل و فصل مشکلات کنار بگذارند.

با این حال ، GateHub ، سرویس ارز رمزنگاری مستقر در انگلستان ، تصمیم گرفته است که پشتیبانی از ریپل را ادامه دهد.طبق اعلامیه 12 ژانویه ، GateHub ریپل را از لیست حذف نمی کند مگر اینکه تصمیم کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده این کار را ضروری کند.

GateHub گفت که تصمیم برای حفظ ریپل در سیستم عامل خود پس از بررسی دقیق شکایت SEC دارد ، همچنین ادعا می کند که این شرکت XRP را به عنوان یک اوراق بهادار بدون مجوز فروخته است. گیت هاب در مورد آینده XRP ابراز خوشبینی کرد.

این شرکت در ادامه گفت که اگر مقامات ایالات متحده اثبات کنند که ریپل و مدیران مربوطه از سرمایه گذاران کلاهبرداری کرده اند ، ریپل باید تحت اقدامات اجرایی مناسب قرار گیرد. GateHub با تأکید بر اینکه این اقدام به طور بالقوه عواقب فاجعه باری را برای سرمایه گذارانی که هیچ کار اشتباهی انجام نداده اند ، داشته است، دور از عملی است که SEC انجام داده و XRP را در لیست ارز امن قرار داده است.

تعدادی از شرکت های بزرگ رمزنگاری از جمله Coinbase  ، Binance.US و متعاقباً OKCoin  ریپل را از لیست خود خارج كرده اند ، در حالی كه برخی از شركتها مانند Uphold و هم اكنون GateHub تصمیم گرفته اند تا XRP را تا زمان حل و فصل دعوی پشتیبانی کنند.

همانطور که Cointelegraph قبلاً گزارش داده بود ، Binance.US در حال آماده سازی برای این که XRP را از لیست خود خارج کند، است. در 11 ژانویه ، مدیر عامل شرکت Bakkt ، یکی از بزرگترین شرکتهای ارز رمزنگاری مستقر در ایالات متحده ، گفت که این شرکت ، XRP را به عنوان محصول جدید در طح توسعه ی محصولات خود قرار نمی دهد.

پشتیبانی GateHub از XRP با وجود مشکلات حقوقی آن

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
بیت کوین پرومتئوس جدید است بیت کوین پرومتئوس جدید است