خانه اخبار شرکت Golden Sachs عرضه اولیه Coinbase را اجرا می کند!

شرکت Golden Sachs عرضه اولیه Coinbase را اجرا می کند!

شرکت Golden Sachs عرضه اولیه Coinbase را اجرا می کند!
زمان مطالعه : 2 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

صرافی مستقر در آمریکای Coinbase برای آماده سازی عرضه اولیه سهام خود شرکت Goldman Sachs را استخدام کرده است.

پلتفرم معاملاتی دارایی دیجیتال مشهور دنیا، طبق گزارشات تلاش‌های خود برای ورود به بازار سهام آمریکا را بیشتر کرده است. بانک سرمایه‌گذاری چند ملیتی آمریکایی Goldman Sachs، که به نوعی گذشته بحث برانگیزی در رابطه با صنعت ارز دیجیتال دارد، مراحل مقدماتی این اقدام را اجرایی می‌کند.

وبسایت کریپتو پوتیتو اخیرا گزارش کرده بود که این صرافی بین المللی به تازگی اقدامات خود برای عرضه اولیه سهام خود را در کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) شروع کرده است. با تکمیل کردن فرم S-1، صرافی کوین بیس مراحل اولیه برای ثبت نام در این کمیسیون را که برای شرکت‌های عمومی‌واقع در آمریکا ست، را تکمیل کرد.

خبرگزاری رویترز با بیان عبارت "شخصی که با این موضوع آشناست" به مخاطبین خود خبر داد که کوین بیس برای آماده سازی این IPO شرکت خدمات مالی Goldman Sachs Group را استخدام کرده است. البته این خبر در حال حاضر ارزش زیادی ندارد، چون صرافی مذکور این خبر را رد یا تایید نکرده است.

لازم به ذکر است که شرکت Missari در گزارشی با اندازه گیری بخش‌های مختلف کسب و کار Coinbase از جمله کارمزدها، کارت‌های اعتباری، حجم معاملات، تعداد مشتری‌های ثبت نام کرده در وبسایت و ... ارزش کلی این شرکت را حدود 28 میلیارد دلار اعلام کرده است.

بیشتر بخوانید: صرافی Coinbase حالا 28 میلیارد دلار ارزش دارد! related_content

شرکت مالی Goldman سابقه پر حرف و حدیثی در دنیای ارزهای دیجیتال دارد. این غول سرمایه‌گذاری مستقر در نیویورک، از سال 2013 تا 2016 دوره جذب سرمایه 135 میلیون دلاری را برای کمپانی پرداخت همتا به همتای، Circle اجرا کرده بود.

گفته می‌شود که شرکت Goldman با همکاری با شرکت Citigroup، برای ارزش گذاری این صرافی از تکنولوژی بلاکچین استفاده خواهد کرد. علاوه بر این، رئیس بخش دارایی دیجیتال Goldman اعلام کرده بود که این بانک در نظر دارد که در آینده یک استیبل کوین معرفی و راه اندازی کند.

از طرف دیگر، این بانک عظیم بین المللی به تازگی بیت‌کوین و سایر دارایی‌های دیجیتال را مورد انتقاد قرار داده بود و گفته بود که "آن‌ها نمی‌توانند یک کلاس دارایی باشند.". البته چندی بعد از آن این شرکت بیت‌کوین را با طلا مقایسه کرد و اعلام کرد که هر دو دارایی می‌توانند به عنوان دارایی امن برای حفظ ارزش پول باشند.

شرکت Golden Sachs عرضه اولیه Coinbase را اجرا می کند!

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
صندوق SkyBridge اسکاراموچی با سرمایه‌گذاری 25 میلیون دلاری راه اندازی شد! صندوق SkyBridge اسکاراموچی با سرمایه‌گذاری 25 میلیون دلاری راه اندازی شد!