خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین ستاره فیلم بازی تاج و تخت بیت‌کوین خرید

ستاره فیلم بازی تاج و تخت بیت‌کوین خرید

ستاره فیلم بازی تاج و تخت بیت‌کوین خرید
زمان مطالعه : 1 دقیقه
کیمیا رئیسی کیمیا رئیسی

بر خلاف خالق هری پاتر، J.K. Rowling، که در اوایل سال از جامعه‌ توییتری کریپتو خواسته بود تا بیت‌کوین را برای او توضیح دهند، میسی ویلیامز(Maisie Williams) ستاره‌ فیلم بازی تاج و تخت تصمیم گرفته است تا وارد صنعت بیت‌کوین شود.

جالب است که ایلان ماسک در هر دو این بحث‌ها شرکت کرد اما سریال بازی تاج و تخت را با سری فیلم‌های Witcher اشتباه گرفت. ویلیامز پس از بحث طولانی، در توییتی اعلام کرد که به دارندگان بیت‌کوین پیوسته است.

هیجان در مورد بیت‌کوین با رشد قیمتی اخیر آن در حال افزایش است زیرا بیت‌کوین از ۱۳,۰۰۰ دلار به بیش از ۱۸,۰۰۰ دلار رسیده است. در روز سه‌شنبه، این ارز سطح مقاومتی ۱۷,۰۰۰ دلار را شکست و حتی بعداً توانست سطح ۱۸,۰۰۰ دلار را بشکند و به بالاترین قیمت خود در سال ۲۰۱۷ یعنی ۱۹,۶۶۴ دلار نزدیک شود.

بیشتر بخوانید: عبور بیت‌کوین از مرز 18000 دلار related_content

در اوایل سال جاری، نویسنده مجموعه کتاب‌های هری پاتر در توییت خود نوشت که پس از همه توصیه‌ها و اطلاعات در مورد بیت‌کوین، او هنوز هم قادر به درک آن نیست و تحت تأثیر بزرگترین ارز دیجیتال جهان قرار نگرفته است.

او پس از آن به دلیل دوراندیش نبودن در مورد بیت‌کوین مورد نقد قرار گرفت. به هر حال، اگر هم این نویسنده بیت کوینی خریده باشد، هنوز در مورد آن حرفی نزده است.

ستاره فیلم بازی تاج و تخت بیت‌کوین خرید

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
خبر فوری: اتریوم 2.0 با موفقیت راه اندازی شد! خبر فوری: اتریوم 2.0 با موفقیت راه اندازی شد!