خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین کمپانی گری اسکیل 15.114 واحد دیگر بیت‌کوین به سبد دارایی‌های خود اضافه کرد

کمپانی گری اسکیل 15.114 واحد دیگر بیت‌کوین به سبد دارایی‌های خود اضافه کرد

کمپانی گری اسکیل 15.114 واحد دیگر بیت‌کوین به سبد دارایی‌های خود اضافه کرد
زمان مطالعه : 2 دقیقه
پوریا زعیم زاده پوریا زعیم زاده

شرکت مدیریت دارایی دیجیتال Grayscale، این هفته 15114 واحد بیت‌کوین دیگر ( با ارزش 241 میلیون دلار) خریداری کرد و تعداد کل بیت کوین‌های متعلق به این شرکت را به رقم 506،000 معادل 8.1 میلیارد دلار رساند. این شرکت در حال حاضر مجموعاً 10 میلیارد دلار ارز رمزنگاری شده را مدیریت می‌کند.

Grayscale در زمره بزرگترین خریداران بیت کوین قرار دارد. کل سرمایه‌گذاری های این شرکت، 2.29 درصد از کل ارزش بازار بیت کوین را تشکیل می‌دهد.

مایکل سوننچین (Michael Sonnenschein) ، مدیر عامل شرکت Grayscale، پس از اینکه سرمایه شرکت 262 میلیون دلار افزایش یافت، این هفته را بزرگترین هفته جذب سرمایه این شرکت تا به امروز اعلام کرد. به گفته وی روز پنجشنبه این شرکت فقط از بیت کوین بیش از 115 میلیون دلار درآمد کسب کرده است.

این شرکت صندوق های معاملاتی مختلفی را اداره می‌کند که در واقع منبعی از پول سرمایه‌گذاران خصوصی است که Grayscale از آن برای خرید ارزهای دیجیتال استفاده می‌کند. سهام‌ها در این صندوق‌ها به صورت عمومی معامله می‌شوند و قیمت آنها تقریباً از قیمت ارزهای دیجیتال پیروی می‌کند. در این میان، صندوق  معاملاتی بیت‌کوین این شرکت بزرگترین سهم را به خود اختصاص داده است.

بیشتر بخوانید: معاملات سهام دیجیتالی زیر نظر خزانه‌داری آمریکا آغاز شد! related_content

هزینه‌های مربوط به صندوق بسیار زیاد هستند و سهام معمولاً منعکس کننده خرید بیش از حد گران بیت‌کوین هستند، اما این برای افرادی که می‌خواهند در بازار سهام ارزهای دیجیتال را معامله کنند، معقول و منطقی است چرا که این تنها راه دریافت ارزهای دیجیتال از حساب های دارایی مالیاتی است.

صندوق بیت کوین Grayscale یا (GBTC) که در سال 2013 ایجاد شد، بزرگترین صندوق این شرکت است. ارزش کل دارایی‌های تحت مدیریت GBTC، اکنون بیش از 8.2 میلیارد دلار است.

براساس داده‌های Bitcointreasunities.org، تراست بیت کوین Grayscale دارای 481،711 واحد بیت کوین است که با 62٪ از کل 814،359 بیت کوین تحت مالکیت شرکت‌های تجاری عمومی برابری می‌کند.

کمپانی گری اسکیل 15.114 واحد دیگر بیت‌کوین به سبد دارایی‌های خود اضافه کرد

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
تحلیل قیمت اتریوم، 28 نوامبر (8 آذر) تحلیل قیمت اتریوم، 28 نوامبر (8 آذر)