خانه اخبار ارزها اخبار اتریوم صندوق تراست اتریوم Grayscale اکنون رسماً تحت نظر SEC قرار دارد

صندوق تراست اتریوم Grayscale اکنون رسماً تحت نظر SEC قرار دارد

صندوق تراست اتریوم Grayscale اکنون رسماً تحت نظر SEC قرار دارد
زمان مطالعه : 2 دقیقه
نادیا سالب زاده نادیا سالب زاده

شرکت سرمایه‌گذاری Grayscale، پس از ثبت فرمِ 10 در SEC، اعلام کرد که صندوق تراست اتریوم آن تحت نظارت SEC درآمده است.

شرکت سرمایه‌گذاری و مدیریت دارایی رمزارزی Grayscale اعلام کرد که صندوق تراست اتریوم آن مستقیماً به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) گزارش خواهد شد.

Grayscale در چند ماه گذشته به نمایندگی از صندوق تراست اتریوم، فرم 10 را به SEC ارسال نمود تا دومین محصول شرکتی باشد که به عنوان ابزار سرمایه‌گذاری رمزارزی گزارش‌دهنده به کمیسیون معرفی می‌شود. محصول دیگر مشابه، صندوق تراست بیت‌کوین همین شرکت است.

بیشتر بخوانید: همکاری اتریوم کلاسیک با ChainSafe و OpenRelay related_content

در اطلاعیه امروز آمده است که به دنبال پذیرش صندوق تراست اتریوم توسط SEC، سهام آن اکنون تحت بند 12 قانون بورس اوراق بهادار از سال 1934 ثبت شده است.

گزارش به این کمیسیون، برای سرمایه‌گذاران معتبری که صاحب سهام هستند یا از سهام خصوصی صندوق تراست اتریوم خریداری می‌کنند، امکان استفاده از نقدینگی افزایش یافته را فراهم می‌کند. این امر نتیجه کاهش دوره نگهداری قانونی از 12 ماه به 6 ماه است.

صندوق تراست اتریوم باید گزارش‌های سه‌ماهه و سالانه خود‌، از جمله بیانیه‌های مالی‌ در فرم 10-Qs و 10-Ks را به کمیسیون SEC ارائه دهد. این امر علاوه بر گزارش‌های فعلی در فرم 8-K و مطابقت با سایر تعهدات تحت قانون مبادله انجام خواهد شد. 

در این اطلاعیه تصریح شده است که:

 

blockquote

تکمیل داوطلبانه فرم 10 نباید اشتباهاً به عنوان تلاشی برای طبقه‌بندی صندوق تراست اتریوم Grayscale به عنوان صندوق قابل معامله در بورس (ETF) در نظر گرفته شود. ساختار این صندوق تراست تغییر نکرده و همچنان نه در برنامه بازخرید و نه در تجارت در بورس اوراق بهادار ملی فعالیتی نخواهد داشت.

blockquote

 

صندوق تراست اتریوم Grayscale اکنون رسماً تحت نظر SEC قرار دارد

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
بیت‌کوین، گنج بزرگ آینده بیت‌کوین، گنج بزرگ آینده