خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین بیت کوین اکنون ارزش نیمی از نقره جهان را دارد

بیت کوین اکنون ارزش نیمی از نقره جهان را دارد

بیت کوین اکنون ارزش نیمی از نقره جهان را دارد
زمان مطالعه : 2 دقیقه
زوم ارز زوم ارز

ارزش بیت کوین با سقف بازار تقریبا 780 میلیارد دلار برابر با ارزش نیمی از نقره ای است که تاکنون استخراج شده است.

بر اساس داده های Infinite Market Cap ، بیت کوین از نظر ارزش در بازار ، از غول های فناوری Facebook ، Tencent و Alibaba پیشی گرفته است.

Facebook ، Tencent و Alibaba با رشد قیمت بیت کوین از قدرت کنار رفتند

آخرین جهش قیمت بیت کوین به بیش از 40،000 دلار، به آن کمک می کند تا به بالاترین حد خود برسد. با این حال ، با توجه به اینکه بیشتر دنیا در حال افزایش قیمت هستند ، افزایش ارزش بازار بیت کوین بیشتر مورد توجه قرار نگرفته است.

بیت کوین با سرمایه بازار 779.85 میلیارد دلار ، تبدیل به نهمین دارایی بزرگ در جهان شد. بزرگترین ارز رمزنگاری شده در جهان ازFacebook  پیشی گرفته است که ارزش بازار 755 میلیارد دلاری ، آن را به دهمین دارایی و ششمین شرکت بزرگ فناوری در جهان تبدیل کرده است.

شرکت فناوری چینی Tencent نیز با ارزش بازار کمی بیش از 706 میلیارد دلار در زیر Facebook قرار دارد ، در حالی که غول تجارت الکترونیکی جهانی Alibaba با ارزش بازار 629.33 میلیارد دلار در رتبه 12 قرار دارد.

بیت کوین همچنین از Berkshire Hathaway ، بزرگترین شرکت هولدینگ و سرمایه گذاری جهان که توسط وارن بافت ، سرمایه گذار میلیاردر تاسیس شده است ، بهتر عمل کرده است. طبق داده های Infinite Market Cap  ، Berkshire Hathaway سیزدهمین دارایی جهان است که ارزش بازار آن 547 میلیارد دلار است.

ارزش بازار Bitcoin برابر با نیمی از نقره موجود است!

اگرچه برای عبور بیت کوین از طلا به سرعت بیشتری نیاز است ، در حال حاضر بیت کوین با کالاهایی مانند نقره مقایسه می شود.

ارزش فعلی بازار بیت کوین برابر با نیمی از نقره جهان است. طبق اطلاعات Infinite Market Cap  ، 1.7 میلیون تن نقره تاکنون استخراج شده است – با قیمت هر اونس 26 دلار – رقم بازار آن را در حدود 1.43 تریلیون دلار قرار می گیرد.همچنین بدان معناست که اگر بیت کوین به قیمت 80000 دلار برسد ، ارزش بازار آن از ارزش بازار فعلی نقره بزرگتر خواهد بود.

بیت کوین اکنون ارزش نیمی از نقره جهان را دارد

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
نگاهی کلی به وضعیت بازار امروز رمزارزها (21 دی) نگاهی کلی به وضعیت بازار امروز رمزارزها (21 دی)