خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین اخبار بیت کوین در روزنامه انگلیسی Independent منتشر شد

اخبار بیت کوین در روزنامه انگلیسی Independent منتشر شد

اخبار بیت کوین در روزنامه انگلیسی Independent منتشر شد
زمان مطالعه : 2 دقیقه
کیمیا رئیسی کیمیا رئیسی

روزنامه Independent، که 24 میلیون کاربر دارد، اخباری در مورد روند صعودی بیت‌کوین نوشت.

بیت‌کوین با رشد چشمگیر خود در یکسال اخیر و رسیدن به قیمت 12000 دلار،  تیتر مهم این روزنامه شد. به گزارش روزنامه Independent، یکی از معروف ترین روزنامه‌های انگلیس که بیشترین حجم مخاطب را در بر می‌گیرد، در تاریخ 18 آگوست، در مورد رشد صعودی بازار ارزهای دیجیتال مطلب نوشت.

تحقیقات به دست آمده حاکی از آنند که از ماه مارس تا کنون قیمت بیت‌کوین 3 برابر افزایش یافته است. این در حالی است که اقتصاد جهانی به دلیل همه گیری ویروس کرونا و همچنین تدابیری که دولت ها برای رفاه حال افراد جامعه اندیشیده اند، رو به کاهش است.

افزایش قیمت بیت‌کوین و رشد چشمگیر حجم بازار آن، روی دیگر ارزهای دیجیتال نیز تاثیر می‌گذارد. برای مثال اتریوم با یک رشد 100 دلاری به قیمت 430 دلار رسید.

این روزنامه همچنین به مقایسه سرمایه گذاری در بیت کوین و طلا پرداخت. در ادامه به شرکت تجارت هوشمند MicroStrategy، که 250 میلیون دلار در بیت‌کوین سرمایه‌گذاری کرده است، اشاره کرد. 

به دلیل همه گیری بیماری کرونا و اقداماتی که دولت ها برای کاهش اثرات اقتصادی ناشی از این ویروس انجام داده اند، ارزش ارزهای فیات کاهش یافته و ارزش بیت‌کوین روز به روز افزایش می‌یابد. در سال 2020 قیمت بیت‌کوین به صورت چشمگیری افزایش یافت که همین موضوع سبب شد بسیاری از سازمان ها و شرکت ها، نظر مثبتی نسبت به بازار ارزهای دیجیتال داشته باشند و آن را به عنوان منبعی معتبر برای سرمایه‌گذاری انتخاب کنند.

سرمایه‌گذاری های Grayscale نیز در شبکه های تلوزیونی تبلیغ می‌شوند. این تبلیغات که واکنش های منفی مردم در فضا های مجازی را به دنبال داشته اند، از 10 آگوست شروع شده اند.

بیشتر بخوانید: تبلیغ تلویزیونی موسسه خدمات مالی Grayscale related_content

انتشارات گلکسی دیجیتال مایک نوووگراتز، یک صفحه کامل تبلیغ ارزهای دیجیتال را در روزنامه بین المللی Financial Times، در تاریخ 14 آگوست چاپ کرد. مایک در این تبلیغ مردم را به سرمایه گذاری در بیت‌کوین در این اوضاع نا بسامان تشویق کرده است. توکن ریچارد هارت نیز که به عنوان HEX شناخته می‌شود، در شهر لندن، ایستگاه های حمل و نقل، روزنامه ها و در بازی های فوتبال تبلیغ می‌شوند.

اخبار بیت کوین در روزنامه انگلیسی Independent منتشر شد

1
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

دیدگاه کاربران

شاید بخواهید بدانید
جزئیات حمله‌ی 51 درصدی اتریوم کلاسیک منتشر شد! جزئیات حمله‌ی 51 درصدی اتریوم کلاسیک منتشر شد!