خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین هولدرها در انتظار صعود چشمگیر قیمت بیت‌کوین در سال 2021!

هولدرها در انتظار صعود چشمگیر قیمت بیت‌کوین در سال 2021!

هولدرها در انتظار صعود چشمگیر قیمت بیت‌کوین در سال 2021!
زمان مطالعه : 5 دقیقه
کیمیا رئیسی کیمیا رئیسی

اطلاعات روی زنجیره، نشان دهنده آن است که به دنبال پیشبینی‌هایی که برای رشد قیمت بیت‌کوین در سال 2021 در بین سرمایه‌گذاران مطرح می‌شوند، تعداد هودلر‌های بازار بیت‌کوین نیز افزایش می‌یابند. 

بر اساس این اطلاعات، قیمت‌ اخیر بیت‌کوین، تاثیر بیشتری روی افزایش تعداد هودلر‌ها، نسبت به روند‌های صعودی قبلی داشته اند. به گزارش ویلی وو، تحلیلگر روی زنجیره، در طی ماه‌های اخیر شاخصی به نام reflexivity، بالا رفته است. این شاخص نشان دهنده آمار دقیق سرمایه‌گذارانی است که در انتظار رشد قیمت بیت‌کوین تصمیم که نگهداری دارایی‌های خود می‌گیرند.

بیشتر بخوانید: ترامپ، بسته معیشتی جدید و افت قیمت بیت کوین! related_content

به عبارت دیگر سرمایه‌گذارانی که قصد فروش داشتند، موقتا از این کار صرف نظر می‌کنند زیرا به پیشبینی‌ها امیدوار هستند. روند صعودی آتی بیت‌کوین، صعود قبلی را نیز تحت الشعاع قرار می‌دهد. هولدینگ بیت‌کوین توسط سرمایه‌گذاران جزئی، اکنون بیشتر از گذشته صورت می‌گیرد. 

رشد قیمت بیت‌کوین در سال 2021 از نظر اغلب سرمایه‌گذاران به پس از هاوینگ آن اتفاق می‌افتد. با توجه به گذشته بیت‌کوین، معمولا 12 الی 15 ماه پس از هاونیگ، قیمت آن به صورت چشمگیری رشد می‌کند. با توجه به تمایل این ارز برای بالا رفتن درست بعد از هاوینگ، سرمایه‌گذاران جزئی دارایی خود را برای رشد ناگهانی قیمت بیت‌کوین حفظ میکنند. آنها از این استراتژی در جهتی مثبت استفاده می‌کنند. 

از اول ماه اکتبر، بازار ارزهای دیجیتال با رویدادهای منفی متعددی روبرو بوده است که می‌توانست بر سرمایه گذاران تاثیرات منفی بگذارد. هک ۲۸۱ میلیون دلاری صرافی KuCoin، در ۲۶ سپتامبر یکی از این رویدادها بود. هر چند که تاثیر چندانی روی قیمت بیت‌کوین نداشت و بیت‌کوین قیمت خود را اصلاح نکرد، ولی مانع روند صعودی آن شد.

بیشتر بخوانید: هک شدن صرافی KuCoin و عدم نگرانی تریدر‌ها نسبت به کاهش قیمت اتریوم related_content

پس از آن در تاریخ یکم اکتبر، کمیسیون تجاری معاملات آتی کالاهای ایالات متحده (CFTC)، صرافی Bitmex را به دلیل نقض قانون حریم خصوصی بانک‌ها متهم کرد. اما این همه ماجرا نیست. دوم اکتبر امسال، تست کرونای ترامپ مثبت اعلام شد و بازار کریپتو دچار آشفتگی و سستی شد. همه این اتفاقات باعث شد تا نقدینگی بازار کاهش یافته و سرمایه‌گذاران تصمیم به فروش بگیرند. 

بیشتر بخوانید: ابتلای ترامپ به کرونا، هک KuCoin، و اتهام علیه BitMex آرامش بیت کوین را برهم نزد! related_content

بیت‌کوین پس از همه این رویداد‌های منفی انعطاف پذیری خود را به رخ دنیای دیجیتال کشید. این ارز محبوب پس از شیوع و همه‌گیری بیماری کرونا در ماه مارس، و اتفاقات ذکر شده، همچنان بالای 10000 دلار باقی ماند. نکته مهم این است که قسمت بیت کوین پس از اتهام صرافی BitMEX به نقض قانون، به زیر 10500 دلار کاهش یافت اما به سرعت با یک بازگشت قیمتی صحیح به قیمت 10700 دلار رسید.

 

blockquote

reflexivity، حالتی است که در آن سرمایه‌گذاران با افزایش قیمت ارز دیجیتال، تمایل بیشتری برای حفظ دارایی خود پیدا می‌کنند. من انتظار داشتم که این حالت در بازار های صعودی افزایش یابد اما این روند کنونی با چرخه های قیمتی پیشین متفاوت است. این چرخه بسیار جالب است. در مقایسه با چرخه های قیمتی گذشته، reflexivity در بازار ثابت کنونی رفته رفته در حال افزایش است. ویلی وو 

blockquote

در حالی که به سه ماهه چهارم سال نزدیک می‌شویم، برخی معتقدند که انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده می‌تواند به نفع بیت‌کوین باشد و داده‌های مثبت هولدینگ می‌توانند باعث افزایش قیمت بیت‌کوین شوند.

افزایش قیمت بیت‌کوین پس از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سه ماهه چهارم سال جاری

مدیران صنایع و سرمایه‌گذاران برجسته صنعت ارزهای دیجیتال، پیش بینی می‌کنند که انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر، به سود بیت‌کوین باشد.

 

blockquote

پیروزی ترامپ در رقابت‌های ریاست جمهوری و آغاز دور دوم حاکمیت، برای بیت‌کوین منفعت‌های بسیاری به همراه خواهد داشت.Su Zhu، مدیر عامل شرکتArrows Capital 

blockquote

 

هولدرها در انتظار صعود چشمگیر قیمت بیت‌کوین در سال 2021!

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
نقدینگی بیت‌کوین به دنبال رشد چشمگیر زنجیره عرضه آن، افزایش خواهد یافت نقدینگی بیت‌کوین به دنبال رشد چشمگیر زنجیره عرضه آن، افزایش خواهد یافت