خانه اخبار ارزها ترون قربانی بعدی کمیسیون بورس آمریکا؟ جاستین سان تکذیب کرد

ترون قربانی بعدی کمیسیون بورس آمریکا؟ جاستین سان تکذیب کرد

ترون قربانی بعدی کمیسیون بورس آمریکا؟ جاستین سان تکذیب کرد
زمان مطالعه : 3 دقیقه
ارز دیجیتال ارز دیجیتال

با بالا گرفتن شکایت کمیسیون بورس آمریکا (SEC) از ریپل، برخی گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن است که تتر، چین لینک، باینس کوین و ترون اهداف بعدی این کمیسیون برای تحریم و طرح دعوی قانونی هستند.

این در حالی است که جاستین سان (Justin Sun)،‌ بنیان‌گذار ترون، قویاً این شایعات را رد می‌کند.

به گزارش کریپتونیوزفلش، جاستین سان در توییتر با اشاره به این شایعات، گفت هیچ‌گونه تحقیقات قضایی از جانب دولت چین یا ایالات متحده در ارتباط با ترون، بیت تورنت (BitTorrent)، بنیاد ترون، شخص او و شرکای ترون در جریان نیست.

سان در بیانیه خود از ترون به‌عنوان یک شبکه غیرمتمرکز با «۱۸ میلیون حساب» و «۲۷ نماینده ارشد» یاد می‌کند و می‌گوید که مدل حاکمیت و عملیاتی ترون به گونه‌ای است که هیچ نهاد یا شخصی نمی‌تواند کنترل شبکه را بر عهده بگیرد. او در تشریح صحبت‌های خود افزود:

 

blockquote

نه بنیاد ترون و نه هیچ یک از مدیران (از جمله خودم) و نه هیچ یک از اعتبارسنج‌ها نمی‌تواند کنترل شبکه را به دست بگیرد و بگوید چه کسی از شبکه استفاده کند یا چطور توکن‌ها معامله شوند. بنیاد ترون [تنها] یکی از مشارکت‌کنندگان در شبکه است.

blockquote

سان در ادامه اعلام کرد که هیچ شبکه متمرکز یا یک نقطه ضعف مشخص در شبکه وجود ندارد که یک نفر با استفاده از آن بتواند سیستم را با اختلال مواجه کند. به‌گفته بسیاری این صحبت‌های سان پاسخی به گفته‌های آدام کوچران (Adam Cochran) باشد.

طبق گفته کوچران، از مدیران ارشد سینیان (Cenneamhain)، این احتمال وجود دارد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا از ترون به‌دلیل همکاری با دو شرکت آمریکاییِ بیت تورنت و پولونیکس (Polonix) شکایت کند. کوچران ادعا می‌کند که پس از سرمایه‌گذاری سان در پولونیکس، محصولاتی عرضه شده‌اند که امکان معاملات با اهرم و واریز و برداشت‌های بیشتر از ۱۰,۰۰۰ دلار را ممکن می‌کرده است. به‌علاوه، صرافی پولونیکس طیف گسترده‌ای از توکن‌های مبتنی بر TRC20‌ را هم به پلتفرم خود اضافه کرده است.

کوچران در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت که بخش عمده‌ای از فعالیت‌های بیت تورنت هنوز در سانفرانسیسکو انجام می‌شود. او همچنین گفت که سان به‌صورت مکرر به آمریکا و مقر بیت تورنت در این کشور سفر می‌کند؛ از همین رو، اگر ثابت شود که پولونیکس کاربرانی در آمریکا دارد، مقامات این کشور می‌توانند از همان روشی که برای مقابله با صرافی بیتمکس (BitMEX) استفاده کردند، برای پولونیکس هم استفاده خواهند کرد. کوچران در این باره گفت:

 

blockquote

مشخص نیست که دقیقا چه تحقیقات [قضایی] در جریان است، اما بر اساس برخی از شایعات و اطلاعاتی که مطرح شد، منطقی است که ترون بیش از حدی که فکرش را می‌کنند، در رادار قانون‌گذاران قرار گیرند.

blockquote

نباید فراموش کرد که کوچران با این ادعاها محافظه‌کارانه برخورد کرده است. او در بخشی از صحبت‌های خود گفت که این ادعا همچنان نیازمند مدارک محکم برای تحقیق قضایی هستند. کوچران معتقد است که هیچ نقطه مشترکی برای مقایسه پرونده ریپل و ترون وجود ندارد.

جاستین سان در پاسخ به صحبت‌های کوچران اعلام کرده است که تلاش‌ها برای محدودسازی اخبار اشتباه بیشتر شود. او در ادامه خاطرنشان کرد که از لزوم ارائه پاسخ به سؤالات «مهم» آگاه هست و قول داد که تا حد ممکن شفاف باشد.

ترون قربانی بعدی کمیسیون بورس آمریکا؟ جاستین سان تکذیب کرد

ترون قربانی بعدی کمیسیون بورس آمریکا؟ جاستین سان تکذیب کرد

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
چه تفاوت هایی بین دوجی (Doji) و‌ Spining Top وجود دارد؟ چه تفاوت هایی بین دوجی (Doji) و‌ Spining Top وجود دارد؟