خانه اخبار ارزها اخبار آلت کوین ها یکی از بنیانگذاران ریپل 400 میلیون دلار ارز XRP را در سال 2020 به فروش رساند!

یکی از بنیانگذاران ریپل 400 میلیون دلار ارز XRP را در سال 2020 به فروش رساند!

یکی از بنیانگذاران ریپل 400 میلیون دلار ارز XRP را در سال 2020 به فروش رساند!
زمان مطالعه : 2 دقیقه
آکادمی هلاکویی آکادمی هلاکویی

به نظر می رسد که Jed McCaleb، هم بنیانگذار شرکت ریپل، بیش از 400 میلیون دلار ارز XRP را در 12 ماه گذشته به فروش رسانده است.

طبق اطلاعات پایگاه Whale Alert، مدیر ارشد کنونی شرکت استلار و بنیان گذار شرکت ریپل در حدود 411 میلیون دلار ارز XRP را در سال 2020(1399) به فروش رسانده است.

او تعداد 1.2 میلیارد ارز XRP را با قیمت میانگین 0.34 دلار به فروش رسانده است. این میزان بیانگر 27 درصد از ذخایر کل XRP او  میباشد که در حساب Ripple Labs، نگه داری می شود. این روند بیانگر شدت گرفتن فروش توکن های ریپل توسط او می باشد. او در بین سال های 2014 تا 2019(1393 تا 1398)، تنها نزدیک به یک میلیارد از ارز های XRP خود را فروخته بود. 

پایگاه Whale Alert در توییتر خود در این خصوص نوشت:

“ما تحلیل های خود نسبت به یکی از بزرگترین نهنگ های ریپل را به روز رسانی کرده ایم. شما می توانید در  مقاله ی زیر در خصوص یکی از موفق ترین معامله گران سال 2020(1399) بدانید.”

با تخمین های پایگاه Whale Alert، مجموع دارایی های فروخته شده و موجودی کیف پول XRP او به 1.2 میلیارد دلار می رسد. این امر او را بالای لیست ثروتمندان دنیای ارز های دیجیتال قرار می دهد. 

به نظر می رسد که McCaleb زمان خوبی را برای فروش دارایی های XRP خود انتخاب کرده است. هم اکنون شرکت ریپل با شکایت هایی از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا و همچنین یک سرمایه گذار دیگر، رو به رو است. 

او پس از خروج خود از شرکت ریپل در سال 2014(1393)، تعداد 9.5 میلیارد ارز XRP را به عنوان جایزه دریافت کرد. این موضوع در آن زمان بسیار بحث برانگیز بود. او در همان سال موافقت نامه ای با شرکت ریپل امضا کرد و در آن آمده بود که او نمی تواند بیشتر از میزان مشخصی دارایی را در هر هفته بفروشد. دلیل این کار پیشگیری از تاثیرات منفی بر روی بازار می باشد. 

بر خلاف انتقاد های گسترده، McCaleb اعلام کرده است که سرمایه گذاران مطمئن باشند که فروش او تاثیری بر روی قیمت XRP نخواهد گذاشت. موافقت نامه ی McCaleb با شرکت ریپل تا انتهای سال 2023(1402) اعتبار دارد. 

در یک ژانویه 2020(12 دی 98)، McCaleb تعداد 477.7 میلیون ارز XRP دیگر را از Ripple Labs دریافت کرد. کیف پول متعلق به او همچنان 625.1 میلیون XRP را نگه داری می کند که با قیمت فعلی ریپل، ارزش آن به حدود 147 میلیون دلار می رسد. 

در گزارشی جامع در ماه فوریه(بهمن98)، به فروش توکن های XRP توسط  McCaleb اشاره شد. پایگاه Whale Alert در آن زمان از ریسک های احتمالی و تاثیرات اقتصادی بر پروژه ای که او دیگر بخشی از آن نمی باشد، هشدار داد. 

“چه بخواهیم چه نخواهیم آینده متعلق به بلاک چین هایی مانند ریپل است اما قدرت اقتصادی و عواقب وجود نهنگ هایی مانند McCaleb، غیر قابل انکار است.”

یکی از بنیانگذاران ریپل 400 میلیون دلار ارز XRP را در سال 2020 به فروش رساند!

0
برچسب ها:
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
ترون قربانی بعدی کمیسیون بورس آمریکا؟ جاستین سان تکذیب کرد ترون قربانی بعدی کمیسیون بورس آمریکا؟ جاستین سان تکذیب کرد