خانه اخبار اخبار جهان بزرگترین بانک آمریکایی JP Morgan استیبل‌کوین خود را عرضه کرد

بزرگترین بانک آمریکایی JP Morgan استیبل‌کوین خود را عرضه کرد

بزرگترین بانک آمریکایی JP Morgan استیبل‌کوین خود را عرضه کرد
زمان مطالعه : 1 دقیقه
پوریا زعیم زاده پوریا زعیم زاده

غول بانکداری و سرمایه گذاری چند ملیتی ، JP Morgan Chase ، اعلام کرده است که ارز رمزنگاری شده خود ، JPM Coin در حال حاضر فعال است .

حدود یک سال و نیم پس از اعلامیه ، JPMorgan Chase اکنون این بانک سرمایه گذاری چند ملیتی و شرکت خدمات مالی آمریکایی استیبل کوین خود را راه اندازی کرد تا بار دیگر  اعتقادات خود را در مورد فناوری بلاکچین و ارزهای دیجیتال نشان دهد.

بعد از یک تبلیغ طولانی مدت، وقت آن رسیده که JPM Coin عرضه شود

مطابق اطلاعیه اخیر، JPM Coin در حال عرضه است و گزارش شده توسط یکی از شرکتهای بزرگ فناوری برای ارسال پرداخت به سراسر جهان استفاده می شود.

عرضه این دارایی دیجیتال نشانه ای از طرفداری این شرکت از ارز دیجیتال  و انتظار این است که مشتریان تجاری بیشتری در آینده از JPM Coin استفاده کنند. JPMorgan تصمیم گرفته است Onyx را ایجاد کند که بازوی جدیدی برای تأمین و فعالیت بلاکچین و دارایی های دیجیتال است.

تاکیس جورجاکوپولوس ، رئیس جهانی پرداخت های عمده بانک ، گفت:

 

blockquote

این واحد بیش از 100 کارمند متعهد دارد. ما در حال راه اندازی Onyx هستیم زیرا معتقدیم که به دوره تجاری سازی این فناوری ها روی می آوریم و از تحقیق و توسعه به سمت چیزی می رویم که می تواند به یک تجارت واقعی تبدیل شود.    تاکیس جورجاکوپولوس

blockquote

اعتقاد بیشتر به سودآوری Crypto و Blockchain

JPMorgan Chase اعتقاد راسخ به سودمندی صنعت بلاکچین دارد. به گفته عمر فاروق ، مدیرعامل جدید Onyx ، بانک‌ها اکنون می‌توانند برای شرکت در شبکه در ازای حذف اشتباهات و ایجاد مدلی برای کسب درآمد صرفه جویی کنند، در حالی که برای تایید داده‌های هر معامله چند سنت کارمزد دریافت می کنند.

پردازش چک‌های کاغذی نیز از تلفیق در فرایند دیجیتالی شدن سود می برد

با استفاده از نسخه بلاکچین در کنار مشارکت کنندگانی که صادر کننده اصلی چک و فعالین کلیدی صندوق‌های ذخیره هستند، این امکان وجود دارد که امروز بتوانیم 75٪ از هزینه کل صنعت را پس انداز کنیم و در عرض چند دقیقه چک را در دسترس قرار دهیم.

همانطور که CryptoPotato گزارش داد ، JPMorgan Chase با تغییر نظر خود در مورد بیت کوین به طور کلی آمادگی خود را برای ورود به دنیای رمزنگاری نشان داده است. در آن زمان ، بانک بزرگ اعلام کرد قصد دارد ارز رمزنگاری شده خود را راه اندازی کند که قرار است بین مشتریان و بخش پرداخت عمده این بانک استفاده شود.

بزرگترین بانک آمریکایی JP Morgan استیبل‌کوین خود را عرضه کرد

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
تحلیل قیمت پولکادات، 29 اکتبر (8 آبان) تحلیل قیمت پولکادات، 29 اکتبر (8 آبان)