خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین جی‌پی‌مورگان: خرید MassMutual ثابت کرد که تقاضا برای ارز دیجیتال در حال افزایش است!

جی‌پی‌مورگان: خرید MassMutual ثابت کرد که تقاضا برای ارز دیجیتال در حال افزایش است!

جی‌پی‌مورگان: خرید MassMutual ثابت کرد که تقاضا برای ارز دیجیتال در حال افزایش است!
زمان مطالعه : 2 دقیقه
میلاد آقایاری میلاد آقایاری

حتی سرمایه گذاران جزئی مثل شرکت‌های بیمه و صندوق‌های بازنشستگی می‌تواند برای بیت‌کوین بسیار قابل توجه باشد. استراتژیست‌های بانک سرمایه گذاری بین المللی JPMorgan معتقدند که اختصاص 100 میلیون دلار از طرف شرکت MassMutual برای خرید بیت‌کوین نشان داد که تقاضا برای ارزهای دیجیتال بیشتر هم شده است.

در مقاله مالی که در روز 11 دسامبر نوشته شده بود، استراتژیست‌های بانک JPMorgan از جمله نیکولاس پانیگیرتزوگلو مدعی شد که پذیرش بیت‌کوین حالا از شرکت‌های خانوادگی و سرمایه گذاران ثروتمند بزرگتر شده و به سرمایه گذاران بزرگتری مثل شرکت‌های بیمه و صندوق‌های بازنشستگی رسیده است.

در مقاله منتشر شده توسط خبرگزاری بلومبرگ نوشته شده بود که متخصصین معتقدند که بعید است شرکت‌های بیمه و صندوق‌های بازنشستگی سرمایه گذاری مقادیر بزرگی روی بیت‌کوین سرمایه گذاری کنند، ولی حتی توجه کوچک آن‌ها به دنیای ارزهای دیجیتال می‌تواند قابل توجه باشد.

استراتژیست‌ها حساب کرده اند که اگر صندوق‌های بازنشستگی و کمپانی‌های بیمه در ایالات متحده، اتحادیه اروپا، انگلیس و ژاپن تنها 1 درصد از دارایی‌های خود را به بیت‌کوین اختصاص دهند، تقاضای بیت‌کوین تا 600 میلیارد دلار افزایش خواهد یافت. این مقدار تقریبا ارزش کل بازار بیت‌کوین را دوبرابر می‌کند. بنابر داده‌های به دست آمده توسط CoinMarketCap ارزش کل کنونی بازار 356 میلیارد دلار است. استراتژیست‌های جی‌پی‌مورگان نوشته اند:

blockquote

خرید بیت‌کوین توسط MassMutual نشان دهنده نقطه عطف دیگری برای روند پذیرش بیت‌کوین توسط نهادهای سرمایه گذاری است. اگر شرکت‌های بیمه و صندوق‌های بازنشستگی دنباله روی MassMutual باشند، تا چند سال آینده می‌توانیم شاهد افزایش میزان تقاضا برای ارزهای دیجیتال باشیم.

blockquote

شرکت بیمه مستقر در ماساچوست آمریکا، MassMutual در روز 11 دسامبر اعلام کرد که به میزان 100 میلیون دلار بیت‌کوین برای حساب سرمایه گذاری عمومی‌خود خریداری کرده است. سخنگوی این شرکت در مصاحبه با کوینتلگراف گفت که سرمایه گذاری بخشی از استراتژی هیئت مدیره با هدف "مشارکتی منطقی و در عین حال بااهمیت در حوزه اقتصاد دیجیتالی رو به رشد" می‌باشد.

توجه ناگهانی MassMutual به بیت‌کوین بعد از اینکه شرکت سرمایه گذاری عظیم MicroStrategy با انتشار اوراق قرضه مبلغ 400 میلیون دلار برای خرید بیت‌کوین جمع آوری کرد، شروع شد. شرکت MicroStrategy بعد از اینکه در ماه‌های آگوست و سپتامبر مبلغ 425 میلیون دلار بیتکون خریداری کرد، این ارز دیجیتال را به عنوان دارایی اصلی خود قرار داد.

جی‌پی‌مورگان: خرید MassMutual ثابت کرد که تقاضا برای ارز دیجیتال در حال افزایش است!

توجه : مطالب سایت ارزسنتر از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

در این باره بیشتر بخوانید
0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
آشنایی با کیف پول سخت افزاری ترزور وان (Trezor One) آشنایی با کیف پول سخت افزاری ترزور وان (Trezor One)