خانه اخبار ارزها اخبار بیت کوین کایزر: هنگامی که قیمت بیت‌کوین ۴۰ تا ۸۰ برابر شود، دارایی وارن بافت به هیچ تبدیل میشود

کایزر: هنگامی که قیمت بیت‌کوین ۴۰ تا ۸۰ برابر شود، دارایی وارن بافت به هیچ تبدیل میشود

کایزر: هنگامی که قیمت بیت‌کوین ۴۰ تا ۸۰ برابر شود، دارایی وارن بافت به هیچ تبدیل میشود
زمان مطالعه : 2 دقیقه
سیامک تیموری سیامک تیموری

مجری محبوب تلویزیون و طرفدار طولانی مدت بیت‌کوین، مکس کایزر، معتقد است که تریدرهای آتی قیمت بیت‌کوین را در سطح فعلی ثابت نگه میدارند، با این حال، هنگامی که این دارایی به میانه‌ی هدف کایزر، یعنی ۲۸۰۰۰ دلار برسد، با خرید مستقیم دولت‌ها و موسسات از ماینرها، دیگر بیت کوینی برای فروش باقی نمی‌ماند.

کایزر: دولت‌ها و موسسات برای خرید بیت‌کوین هجوم می‌آورند

کایزر اخیراً توییت کرده است که طرح ثبات قیمتی بیت‌کوین یک نعمت الهی برای افراد فقیر است تا قبل از اتمام نقدینگی سرمایه‌گذاران خرد و جهش قیمت به ۴۰۰,۰۰۰ دلار، اکنون سرمایه‌گذاری کنند.

کایزر در مصاحبه‌ای در مورد ثبات قیمتی بیت‌کوین و اوج گرفتن ارزش آن گفت:

 

blockquote

برای افراد فقیر جهان، قیمت فعلی و در دسترس بودن بیت‌کوین، فرصتی تکرار نشدنی است تا پیش از ۴۰ تا ۸۰ برابر شدن قیمت، این دارایی را بخرند.

blockquote

او گفت که تحلیل وی از بازار BTC که توسط خودی‌ها تایید شده است، نشان میدهد تریدرهای آتی قیمت BTC را ثابت نگه داشته‌اند تا به بازیکنان نهادی فرصت خرید بدهند. وی همچنین میانه‌ هدف ​​خود را ۲۸,۰۰۰ دلار برای هر کوین تعیین کرد. زمانی که این ارز دیجیتال به آن سطح برسد، نظر مردم نسبت به آن تغییر خواهد کرد.

 

blockquote

وقتی این اتفاق بیفتد، ما شاهد چیزی غیر منتظره خواهیم بود. بازار خرده فروشی BTC از بین میرود. مقدار بیت کوین برای فروش در هر قیمتی به شدت کاهش می‌یابد. موسسات، شرکت‌ها و دولت‌ها BTC را احتمالاً با هزینه‌ی بسیار زیادی، مستقیماً از ماینرها خریداری خواهند کرد.

blockquote

افرادی مانند وارن بافت ضرر میکنند

کایزر که پیش از این گفته بود وارن بافت هنگامی که قیمت BTC به ۵۰,۰۰۰ دلار برسد، هراسان این دارایی را خریداری میکند، گفت که افرادی مانند این سرمایه‌گذار که بیت‌کوینی ندارند شاهد آن خواهند بود که داراییشان به هیچ تبدیل میشود.

برای جامعه پوشیده نیست که بافت طرفدار این ارز دیجیتال نیست. او بیت کوین را مرگ موش نامید و حتی راه اندازی خیریه ترون جاستین سان نیز نتوانست نظر او را تغییر دهد. اندکی پس از این رویداد، بافت اصرار داشت که BTC هیچ ارزشی ندارد و هرگز نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید: مکس کِیسر: اگر بیت کوین به 50 هزار دلار برسد، پیتر شیف شروع به خرید می کند related_content

با این حال، بافت اخیراً سهم عظیمی را در یک شرکت استخراج طلا خریداری کرده و در عین حال پول خود را از بانک‌های مهمی مانند JPMorgan Chase & Co و Wells Fargo & Co خارج کرده است.

کایزر معتقد است کسانی که این راه را رفته‌اند و طلا و نقره خریداری کرده‌اند کمتر ضرر خواهند کرد. با این وجود، حتی دارندگان طلا نیز شاهد آن خواهند بود که ثروت آنها نسبت به سرمایه گذارانی که تمام سرمایه خود را بیت کوین خریداری کرده‌اند، افت شدیدی خواهد کرد.

کایزر: هنگامی که قیمت بیت‌کوین ۴۰ تا ۸۰ برابر شود، دارایی وارن بافت به هیچ تبدیل میشود

0
آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟
خوشحالیم این مطلب برای شما مفید بوده‌، لطفا برای حمایت از ما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
متاسفیم که این مطلب نتوانسته نظر شما را جلب کند. لطفا با نظرات و پیشنهادات‌ خود، ما را در بهبود همیشگی سایت یاری دهید. ثبت نظر

نظر شما

شاید بخواهید بدانید
مکس کایزر: سازمان SEC پس از ریپل دیگر آلت‌کوین‌ها را هدف قرار می‌دهد مکس کایزر: سازمان SEC پس از ریپل دیگر آلت‌کوین‌ها را هدف قرار می‌دهد